Wybór i montaż drzwi wewnętrznych, rolet oraz parapetów w Głosie 2018-09-28, Aktualności

W Głosie PSB w numerze 5 (IX-X)/2018 piszemy o przyczynach zmiany trendu w wydanych pozwoleniach na budowę oraz o sytuacji w sektorze budownictwa mieszkaniowego, w podsumowaniu zamieszczonym na III okładce numeru.

Niemal 4 mld zł wyniosły w 2017 r. wydatki cudzoziemców w Polsce na materiały budowlano-remontowe. Czy zakupy te w ostatnich latach rosną, czy maleją? Którzy cudzoziemcy najwięcej kupują? Polecamy opracowanie, jakiego do tej pory nikt nie publikował pt. Nie tylko Ukraińcy kupują w Polsce materiały budowlano-remontowe”.

W temacie numeru polecamy artykuł pt. „Jakie są korzyści właściwego wyboru i montażu drzwi wewnętrznych, rolet i parapetów?”, w którym radzą specjaliści z firm: Pol-Skone, Velux Polska, Fakro, Karwel, Cerrad oraz Pebek.

Zachęcamy do przejrzenia porad ekspertów oraz nowości oferowanych przez dostawców Grupy PSB w dziale „Technologie i produkty”.
Tym razem, na końcu wydania, zamieszczamy tylko krótką relację z IV Jesiennych Targów Grupy PSB, które odbyły się we wrześniu w Ossie k. Rawy Mazowieckiej.

Głos PSB dostępny jest w wersji elektronicznej www.glospsb.pl