Murowanie ścian w różnych technologiach w Głosie PSB nr2/2018 2018-03-30, Aktualności , Wełecz

Głos PSB nr2/2018 – w wiosennym wydaniu Głosu PSB zamieszczamy relację z 16 Targów i Jubileuszu 20-lecia Grupy PSB. W temacie numeru polecamy artykuł pt. „Jak prawidłowo wymurować ściany w różnych technologiach – energooszczędnie?”, w którym specjaliści z firm: H+H Polska, Leier Polska i Wienerberger Ceramika Budowlana przedstawiają rodzaje, właściwości, technologie ścian jedno-, dwu- i trójwarstwowych. Natomiast w fotoreportażu przedstawiamy wykonawców z Buska-Zdroju, którzy na co dzień radzą sobie z tymi tematami. 
Począwszy od stycznia 2018 r. zaszły istotne zmiany w statystykach budownictwa mieszkaniowego. O  nich przeczytają Państwo w artykule „Dokąd zmierza rynek”.
Zachęcamy do przejrzenia porad ekspertów nt. ciepłej ściany w jednej warstwie, obniżenia kosztów murowania z betonu komórkowego czy też jakich farb użyć do zmiany aranżacji wnętrz, a także artykułów o nowościach rynkowych oferowanych przez Dostawców Grupy.
Zamieszczamy również informacje o poczynionych ostatnio inwestycjach przez Partnerów PSB oraz relacje ze szkoleń i innych wydarzeń. A na III okładce znajdą Państwo dane dt. dynamik cen i popyt na materiały budowlane w pierwszych 2 miesiącach bieżącego roku.

Głos PSB dostępny jest również w wersji elektronicznej www.glospsb.pl