Jedna opaska – wiele pomysłów na porządek w domu i ogrodzie

Producent: FISCHER
wrzesień 2016
FISCHER - KABLE-FIX
FISCHER - KABLE-FIX

Wiecznie poplątane kable od komputera i telewizora, niestabilnie podwiązane rośliny, które nie chcą rosnąć tak, jak zaplanowaliśmy, zwisające w nieładzie akcesoria w przydomowym warsztacie – to tylko kilka sytuacji, z którymi nie raz próbowaliśmy sobie poradzić, ale na ogół bez skutku. W każdej z nich może nam pomóc bardzo ciekawy gadżet opracowany przez markę fischer – elastyczna opaska Kable-Fix R.

Z powodzeniem zastępuje dobrze nam znane opaski zaciskowe (tzw. trytki), taśmę klejącą, taśmy, sznurki, druty, zaciski i wszelkiego rodzaju organizery do przewodów. W kilka chwil możemy nią połączyć wszelkiego rodzaju kable (elektryczne, antenowe, internetowe), podwiązać rośliny i krzewy, a także spiąć plastikowe torby, worki, narzędzia, węże ogrodowe, linki rowerowe oraz wiele innych przedmiotów domowego użytku, które wymagają uporządkowania.
By użyć opaski, nie potrzebujemy dodatkowego sprzętu ani specjalistycznych umiejętności. Jest to podręczny produkt, który może przydać się w wielu różnych sytuacjach – w domu, warsztacie albo na biwaku. Jedyną barierą w zastosowaniu opaski jest na dobrą sprawę tylko nasza wyobraźnia i pomysłowość. Opaska jest dostępna w 3 wariantach: w kolorze zielonym, czarnym oraz bezbarwna.
Możemy nią łączyć elementy o średnicy od 0,5 do 8,5 cm. Dzięki dużej elastyczności materiału, z którego została wykonana, pewnie leży w dłoni, nie ześlizguje się i wytrzymuje obciążenie nawet do 18 kg. Jest przy tym bezpieczna (brak ostrych krawędzi i zakończeń), a także ekologiczna i ekonomiczna w użyciu – można ją dowolnie dzielić, skracać, łączyć i wielokrotnie wykorzystywać. Co więcej, możemy ją łączyć na wiele różnych sposobów (w pętle, wielokrotne pętle, spiralnie, krzyżowo i łańcuchowo).

Poprzedni

Ocieplane drzwi techniczne firmy Doorpol

Ocieplane drzwi techniczne firmy Doorpol
Następny
IMPREFARB - Profesjonalny system ociepleń

IMPREFARB - Profesjonalny system ociepleń