Ocieplane drzwi techniczne firmy Doorpol

Producent: DOORPOL
wrzesień 2016
Ocieplane drzwi techniczne firmy Doorpol

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma Doorpol we współpracy z Grupą PSB przygotowała na początku września 2016 roku specjalną akcję promocyjną. W ofercie znalazły się ocieplane drzwi techniczne Uran/ Mars przeznaczone do pomieszczeń budynków gospodarczych takich jak np. piwnice, magazyny, pomieszczenia socjalne czy kotłownie.

Drzwi dostępne są w standardowych rozmiarach: 70, 80, 90 i 100 cm. Komplet drzwi stanowi skrzydło drzwiowe oraz ościeżnica wykonana z blachy stalowej, wyposażona w uszczelkę wciskaną. Konstrukcją skrzydła jest blacha ocynkowana, malowana zanurzeniowo, wypełniona spienionym polistyrenem. Drzwi wyposażone są w zamek na wkładkę patentową oraz trzy zawiasy. Jako uzupełnienie kompletu proponujemy doposażenie drzwi w akcesoria tj. metalową klamkę z wkładką oraz próg aluminiowy z uszczelką. Na indywidualne potrzeby klientów dajemy możliwość przeszklenia w postaci szyby świetlik bądź bulaj. Oprócz drzwi stalowych ocynkowanych Mars przedmiotem oferty są również drzwi Uran występujące w kolorze białym, antracytowym i brązowym
Poza przypisaną funkconalnością drzwi charakteryzują się estetycznym wyglądem, prostą i solidną konstrukcją, odpornością na wpływ warunków atmosferycznych oraz możliwością montażu skrzydła na istniejących ościeżnicach stalowych. Atutem oferowanych drzwi technicznych jest także bardzo atrakcyjna cena.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą drzwi stalowych zamieszczoną na stronie internetowej.

Poprzedni

Akryl z efektem WOW – Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven

Akryl z efektem WOW – Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven
Następny
Jedna opaska – wiele pomysłów na porządek w domu i ogrodzie

Jedna opaska – wiele pomysłów na porządek w domu i ogrodzie