Systemy rynnowe Budmat

Producent: BUDMAT
wrzesień 2016

Firma Budmat w swojej ofercie posiada systemy rynnowe produkowane ze stali oraz PVC. Powstają dzięki nowoczesnym technologiom dostosowanym do najnowszych – rygorystycznych europejskich norm ekologicznych.

Systemy rynnowe Budmat.

Stalowy System Rynnowy Flamingo to najlepszy produkt w tej kategorii na rynku wyprodukowany z najwyższej jakości surowca – Blachy Prelaq RWS. Dzięki temu Budmat może zaproponować swoim klientom wyrób, który łączy ze sobą trwałość i estetykę wykonania.
Stalowe rynny z Budmatu powstają w nowoczesnym parku maszynowym. Innowacyjne rozwiązania zastosowane na liniach produkcyjnych gwarantują doskonałą powtarzalność produktów. Dzięki temu wszystkie elementy systemu schodzące z taśmy idealnie do siebie pasują. Produkcja z zachowaniem takiej staranności obejmuje także specjalny system pakowania. Układanie produktu na palecie trwa zaledwie 13 sekund. Foliowanie całej paczki jest jeszcze szybsze – nowoczesnemu robotowi zajmuje zaledwie 8 sekund. To nie tylko wygoda i szybkość, ale także precyzja.
System rynnowy Flamingo charakteryzuje się dużą elastycznością, jeżeli chodzi o dopasowanie go do wybranej przez inwestora realizacji. Produkt dostępny w pięciu rozmiarach 125/90; 135/90; 150/100; 180/120 i 180/150 oraz w 11 kolorach. Surowiec to szwedzka blacha, dzięki czemu kolor systemu można idealnie dopasować do dachów z blachodachówek modułowych Budmat. Gwarancja na produkt to 30 lat.
Stalowy system rynnowy Flamingo – jako jedyny na rynku, występuje także w powłoce Magnelis. Jest objęty 10-letnią gwarancją w kategorii korozyjnej C-5.

Systemy rynnowe Budmat.

Firma Budmat jako jedna z pierwszych na rynku wprowadziła system rynnowy ProAqua wykonany z twardego PVC w oparciu o stabilizację wapniowo- -cynkową. W trosce o środowisko – to rozwiązanie, spełnia wszystkie zalecenia Komisji Europejskiej w zakresie ograniczeń stosowania substancji niebezpiecznych.
ProAqua to nowoczesny system rynnowy, niezwykle łatwy w montażu. Wszystkie elementy są starannie wykonane – zachowują wysoki połysk. Dostępny jest w popularnych kolorach: ciemny brąz, jasny brąz, ceglasty, grafit antracytowy, czarny i biały.

Systemy rynnowe Budmat.

Staranność wykonania przejawia się także w estetyce tego produktu. Proces produkcyjny wszystkich wyrobów z tworzywa sztucznego jest tak dopracowany, że po zamontowaniu systemu PVC ProAqua, punkty wtrysku surowca są niewidoczne. Tradycyjny, półokrągły kształt rynny zaprojektowano z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Jednym z nich jest Water Stopper – specjalne wywinięcie do wewnętrznej strony rynny zwiększające jej sztywność oraz zabezpieczające przed przelewaniem się wody. Dodatkowo w systemie ProAqua rynna posiada specjalne połączenie z hakiem, które tworzy zamek zapobiegający wypięciu się rynny po zamontowaniu.
Zwiększoną szczelność połączeń poziomych elementów systemu ProAqua uzyskano dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanej uszczelki trójwargowej.
Produkty PVC Budmat są poddawane dwufazowej kontroli jakości. Wszystkie elementy – pierwszy raz, są sprawdzane przez operatora obsługującego maszynę produkcyjną. Następnie są poddawane wnikliwej analizie przez kontrolerów jakości. System rynnowy ProAqua jest objęty 10-letnią gwarancją. 

Poprzedni

Beton komórkowy – najwyższa jakość na budowie

Beton komórkowy – najwyższa jakość na budowie
Następny
Finnfoam XPS DRAIN – NOWA GENERACJA XPS do izolacji dachów odwróconych i fundamentów

Finnfoam XPS DRAIN – NOWA GENERACJA XPS do izolacji dachów odwróconych i fundamentów