Sufity podwieszane Armstrong – kreatywna i funkcjonalna przestrzeń nad głowami


Sufity podwieszane Armstrong to przykład doskonałego połączenia estetyki i funkcjonalności we wnętrzu. Kompleksowe systemy składające się z płyt sufitowych oraz nowoczesnych systemów zawieszenia nadają wnętrzu doskonały efekt wizualny i jednocześnie spełniają wymogi akustyki i higieny pomieszczeń. Możliwość tworzenia różnych realizacji z ich wykorzystaniem sprawia, że sufit podwieszany z paneli jest często pierwszym wyborem w budynkach użyteczności publicznej, a także pomieszczeniach komercyjnych.


Różnorodne płyty do wyspecjalizowanych zadań


Rozwiązania modułowe na rusztach nośnych dają ogromne możliwości kreowania przestrzeni. Różne rodzaje sufitów podwieszanych można wybrać w zależności od przeznaczenia pomieszczenia i jego specyfiki. Duża różnorodność dostępnych technologii sprawia, że sufit podwieszany znajdzie zastosowanie w biurach, sklepach, obiektach edukacyjnych, szpitalach i budynkach publicznych. Sufit podwieszany kasetonowy czy sufit podwieszany rastrowy? Inwestor może wybierać między różnymi formami. W zależności od koncepcji aranżacyjnej wnętrza i jego możliwości technicznych w rezultacie może powstać sufit podwieszany ciągły tzw. „od ściany do ściany” lub akustyczne wyspy sufitowe. Niektóre systemy sufitowe nie są trudne w montażu, dodatkową pomocą może być biblioteka filmów montażowych, pokazujących kolejne etapy prac krok po kroku.

DŹWIĘKOIZOLACYJNOŚĆ


POCHŁANIANIE DŹWIĘKU


REDUKCJA DŹWIĘKU


POPRAWA KONCENTRACJI


ROZUMIENIE MOWY


POUFNOŚĆ ROZMÓW


RECYKLING


JAKOŚĆ POWIETRZA


Główne korzyści sufitów i konstrukcji Armstrong:

  • Bezpieczeństwo, stabilność
  • Gwarancje na 30 lat
  • Szeroki wybór rodzajów płyt – drewniane, metalowe, mineralne
  • Płyty, moduły pionowe (Baffles), sufity wyspowe
  • Doradztwo akustyczne i techniczne
  • Ekologiczne rozwiązania, certyfikacje Cradle to Cradle dla płyt i konstrukcji nośnych
  • Pełna gama kolorystyczna
  • Setki wymiarów i krawędzi
  • Widoczne i ukryte modele konstrukcji nośnych
  • Program recyklingu sufitów – bezpłatny odbiór z miejsc remontów, potwierdzone certyfikatem oddania do recyklingu

Sufity ARMSTRONG - zastosowania komercyjne

Sufit podwieszany dekoracyjny po pierwsze wpływa na poprawę estetyki wnętrz, gdyż kryje instalacje biegnące po stropie, a po drugie wyróżnia się właściwościami akustycznymi. Z tych m.in. powodów znajduje szerokie zastosowanie w budynkach komercyjnych i wnętrzach użyteczności publicznej takich jak hotele, hale, lotniska, punkty handlowe, sale wykładowe, szpitale, laboratoria, przestrzenie przemysłowe. Sufit podwieszany rastrowy przypominający kratownicę jest często spotykany w sklepach wielkopowierzchniowych, na lotniskach, dworcach czy peronach, a klasyczne, gładkie kasetony na sufit znajdują zastosowanie w przestrzeniach biurowych. Sufit systemowy można także zaobserwować w galeriach handlowych oraz placówkach oświatowych. Rozważasz instalację sufitu podwieszanego z ledami? Zintegrowane rozwiązania sufitowe są odpowiednio przygotowane do montażu systemów oświetlenia, ogrzewania i wentylacji. Dzięki nim bez trudu wykonasz sufit podwieszany LED.

Znajdź najbliższy skład