Produkty PCI – profesjonaliści branży budowlanej

Wydajność, wszechstronność zastosowań oraz łatwość aplikacji to cechy, które najlepiej charakteryzują produkty marki PCI. Starannie dobrane składniki w odpowiednich proporcjach gwarantują wysoką jakość i trwały efekt wykonywanych prac budowlanych. Najwyższej klasy produkty PCI to jednocześnie rozwiązania wielokrotnie testowane, co potwierdza ich wysoki poziom bezpieczeństwa.

PCI Durapox® Premium

Szeroki zakres zastosowań

PCI Durapox Premium to produkt, który łączy w sobie zalety fug cementowych i epoksydowych. Fuga jest łatwa zarówno w aplikacji, jak i w utrzymaniu czystości. Bogata paleta barw pozwala na swobodny wybór w zależności od własnych preferencji. Odporność na działanie środków czyszczących oraz czynniki atmosferyczne sprawiają, że PCI Durapox Premium to wybór na lata.Pecimor® 2 K

Możliwości wykorzystania

Pecimor® 2 K to produkt, który można wykorzystać do wykonywania prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków lądowych, a także podczas wznoszenia budowli inżynierskich. Sprawdzi się na pionowych i poziomych powierzchniach m.in. do: uszczelnienia elementów budynków i budowli przed wilgocią gruntową, niespiętrzającą się wodą infiltracyjną na płytach i ścianach fundamentowych czy przed wodą niewywierającą ciśnienia hydrostatycznego na stropach oraz powierzchniach umiarkowanie obciążonych. Znajduje swoje zastosowanie do ochrony zewnętrznych ścian, piwnic i fundamentów przed wodą o agresywnym działaniu na beton, do klejenia płyt izolacyjnych z twardej pianki czy do zewnętrznego uszczelniania liniowych szczelin oraz przerw roboczych (max. szerokość 0,25 mm) elementów betonowych. Chroni także przed wnikaniem radonu.

Znajdź najbliższy skład