Izolacja dachu skośnego to prosty sposób na redukcję zapotrzebowania na energię oraz wzrost poziomu komfortu cieplnego w budynkach mieszkalnych. Pytanie, czym ocieplić dach? Wełna mineralna URSA GLASSWOOL to naturalny i w pełni bezpieczny produkt o sprawdzonych parametrach termoizolacyjnych oraz akustycznych. Jak prawidłowo ocieplić poddasze wełną mineralną i uniknąć typowych błędów w czasie montażu? Sprawdź instrukcję krok po kroku.

Powyższe produkty z wełny mineralnej URSA GLASSWOOL do izolacji dachu, poddasza, strychu czy stropu są dedykowane dla składów budowlanych Grupy PSB i sieci marketów Mrówka.

Poznaj właściwości wełny mineralnej URSA:

Czym ocieplić dach, poddasze czy strych? Doskonałe właściwości izolacyjne wełny mineralnej URSA GLASSWOOL sprawiają, że idealnie nadaje się do tych zastosowań.
Poznaj najważniejsze cechy i korzyści z zastosowania wełny URSA:

  • Wysoka izolacyjność termiczna - współczynnik przewodzenia ciepła lambda (λ) nawet 0,031 [W/(m*K)] (sprawdź co to jest lambda)
  • Poprawa energooszczędności budynku – oszczędności na rachunkach i zmniejszenie zużycia energii
  • Wysoki komfort akustyczny – wełna do poddaszy URSA GLASSWOOL doskonale pochłania dźwięki
  • Poprawia bezpieczeństwo ogniowe – materiał niepalny – najwyższa klasa reakcji na ogień A1
  • Niska waga i mała objętość - wełna jest skompresowana, co ułatwia składowanie, transport i ocieplania poddasza krok po kroku
  • Sprężystość – wełnę można łatwo docinać i dopasować do przestrzeni w poddaszu, wykorzystując materiał bez zbędnych odpadów.

Znajdź najbliższy skład