Wszystkie porady

 • więcej

  BAUMIT Wykonanie posadzki cementowej … skuteczne i pewne rozwiązania podłogowe.

  2017-10-19, Temat miesiąca

  Ekspresowa, bardzo mocna i gwarantująca wyjątkową trwałość! Tak w kilku słowach można określić Baumit Rapido 1 Speed - błyskawiczną posadzkę cementową, która pozwala na szybkie wykonanie wszelkiego rodzaju podkładów podłogowych, a także może być użyta jako finalna warstwa posadzkowa. A jeśli priorytetem nie jest ekstra szybkość i/lub bardzo wysoka wytrzymałość, można...

  więcej
 • więcej

  Poznaj Rodzinę Dachów Modułowych Budmat

  2017-10-18, Temat miesiąca

  Zbudowaliśmy ją ze stali – jednego z najtrwalszych i najbardziej przyjaznych środowisku materiałów na Ziemi. Dach modułowy składa się z wielu arkuszy, które – niczym puzzle – układa się na dachu. Blachodachówki są lekkie i niewielkie, a ich transport i montaż to przyjemność. To sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze, które możesz przeznaczyć na rzeczy naprawdę ważne. Czy...

  więcej
 • więcej

  Bezpieczny montaż sufitu podwieszanego

  2017-10-18, Temat miesiąca

  Najczęstszą przyczyną wypadków zawalenia się sufitu podwieszanego jest niewłaściwy sposób instalacji systemu sufitowego. Co wpływa na bezpieczeństwo montażu? Eksperci firmy Armstrong podpowiadają jak prawidłowo przeprowadzić proces planowania i instalacji.

  więcej
 • więcej

  REKUPERACJA NIE TYLKO W NOWYM BUDOWNICTWIE

  2017-10-17, Temat miesiąca

  Jednym z najważniejszych aspektów przy budowie domu, a często pomijanym I bagatelizowanym jest instalacja wentylacyjna. W budownictwie występują dwa typy instalacji wentylacyjnej: grawitacyjna i wymuszona (mechaniczna). Obie metody mają swoich zwolenników i przeciwników.

  więcej
 • więcej

  RENOWACJA ELEWACJI PORAŻONEJ BIOLOGICZNIE

  2017-10-17, Temat miesiąca

  Ochrona budynków przed korozją biologiczną należy do trudniejszych problemów z jakimi zmaga się współczesne budownictwo. Wymaga bowiem działań interdyscyplinarnych, łączenia wiedzy z zakresu biologii oraz budownictwa. Budynki prawidłowo zaprojektowane powinny być zabezpieczone przed korozją biologiczną. Niestety spotykane często niedoskonałości związane z realizacją nawet...

  więcej
 • więcej

  Jak powstał dach w domu Kamila Stocha?

  2017-10-17, Temat miesiąca

  Kiedy Kamil Stoch podjął decyzję o budowie własnego domu, naturalną rzeczą było, że zgłosił się do zaprzyjaźnionych specjalistów z firmy ISOVER po radę i pomoc w doborze odpowiednich materiałów izolacyjnych.

  więcej
 • więcej

  Jesień z nowościami LAHTI PRO

  2017-10-06, Temat miesiąca

  Dostępna już na rynku nowa kolekcja odzieży roboczej LAHTI PRO to szereg interesujących modeli, które są dowodem na to, że jesteśmy świadkami rewolucji w kwestii podejścia do odzieży wykorzystywanej w czasie pracy.

  więcej
 • więcej

  DESZCZ? NIECH PADA!

  2017-10-06, Temat miesiąca

  Budmat nie czeka na koniec deszczu. Dla nas to okazja do dobrej zabawy – zakładamy sportowe buty i odważnie biegniemy po przygodę. Przychodzi nam to łatwo, bo nasze domy są bezpieczne. Chronią je systemy rynnowe Budmat, które zapewniają spokój i komfort w deszczowe dni. Poznaj je. To ProAqua – system rynnowy PVC oraz Flamingo i Flamingo Magnelis – stalowe systemy rynnowe...

  więcej
 • więcej

  Tynk gipsowy zapewniający ochronę mikrobiologiczną - CAŁKOWITA NOWOŚĆ NA RYNKU!

  2017-10-02, Temat miesiąca

  Nowy produkt ALPOL AG T32 powstały w laboratorium Grupy PIOTROWICE, dzięki specjalnie opracowanej recepturze z podwyższoną zawartością wapna, likwiduje największą wadę tynków gipsowych – podatność na korozję mikrobiologiczną.

  więcej
 • więcej

  fischerpolska Jak wybrać wiertło do betonu?

  2017-09-27, Temat miesiąca

  Beton to jeden z najtwardszych materiałów budowlanych, dlatego wiercenie w nim otworów często sprawia trudności. Aby się z nimi uporać, wystarczy sięgnąć po dobrej jakości wiertło i odpowiednio dobrać parametry wiertarki. Od czego zacząć?

  więcej