Wszystkie porady

 • więcej

  Jak dobrać kabinę natryskową?

  2017-08-08, Temat miesiąca

  Kabina natryskowa to jeden z większych elementów wyposażenia łazienki i jej zakup jest często inwestycją obliczoną na lata użytkowania. Za jej wyborem przemawia nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu, wody i pieniędzy. Producenci coraz częściej rozpieszczają klientów dodatkami, które zwiększają komfort i przyjemność korzystania z prysznica. Dlatego też przed kupnem warto...

  więcej
 • więcej

  Mocowania w łazience – jakie dobrać kołki?

  2017-08-04, Temat miesiąca

  Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez podręcznych szafek, elementów dekoracyjnych czy ceramiki sanitarnej. Mocowanie tych przedmiotów nie odbiega od typowych montaży, dlatego możemy pokusić się o samodzielne zawieszenie lustra, umywalki czy uchwytu na ręczniki. Przedstawiamy rozwiązania, które sprostają temu wyzwaniu.

  więcej
 • więcej

  System ociepleń wykończony tynkiem silikonowym został wyróżniony godłem Teraz Polska.

  2017-08-04, Temat miesiąca

  W tegorocznej edycji konkursu Teraz Polska BOLIX został laureatem tego prestiżowego godła ze swoim flagowym produktem: systemem ociepleń wykończonym tynkiem silikonowym.

  więcej
 • więcej

  Jak szybko i profesjonalnie ocieplić elewację?

  2017-07-27, Temat miesiąca

  Termomodernizacja ścian zewnętrznych budynku to inwestycja, która powinna przynosić korzyści wynikające z nowego, prestiżowego wyglądu fasady i realnych oszczędności na ogrzewaniu. Produkowane w innowacyjnej technologii płyty grafitowe ETIXX Fasada λ 31 gwarantują profesjonalne efekty ocieplenia w każdych warunkach.

  więcej
 • więcej

  Dlaczego SikaBond®-T8 jest tak popularny?

  2017-07-27, Temat miesiąca

  Posadzki na balonach, tarasach i loggiach są zwykle narażone na ekstremalne oddziaływanie warunków atmosferycznych, które mają decydujący wpływ na zmianę ich wyglądu i spełnianych funkcji. Poza odpornością na różnicę temperatur czy obciążenia mechaniczne, muszą być odporne na działanie wody. Zniszczeniom widocznym na powierzchni towarzyszą zwykle uszkodzenia warstw głębszych...

  więcej
 • więcej

  Bezpieczny i z wysokim IQ: Dom inteligentny z systemem BiSecur firmy Hörmann

  2017-06-26, Temat miesiąca

  Bramy wjazdowe i garażowe, drzwi wejściowe i wewnętrzne, a także oświetlenie i inne domowe urządzenia połączone systemem sterowania radiowego BiSecur tworzą dom prawdziwie inteligentny. Opracowany przez firmę Hörmann system dwukierunkowego sterowania radiowego sprawia, że jest on jednocześnie niezwykle bezpieczny.

  więcej
 • więcej

  Pomysł na wiosenną inwestycję: Grill z cegły klinkierowej

  2017-06-19, Temat miesiąca

  Wybór dań na grilla bywa o wiele bardziej skomplikowany niż wybór materiału, z którego można zbudować ogrodowego grilla. Tu bowiem ciężko znaleźć materiał lepszy niż cegła klinkierowa, która jest nie tylko piękna i wytrzymała, ale także stwarza wiele możliwości ciekawych aranżacji.

  więcej
 • więcej

  BAUMIT Wykonanie posadzki cementowej … skuteczne i pewne rozwiązania podłogowe.

  2017-06-19, Temat miesiąca

  Ekspresowa, bardzo mocna i gwarantująca wyjątkową trwałość! Tak w kilku słowach można określić Baumit Rapido 1 Speed - błyskawiczną posadzkę cementową, która pozwala na szybkie wykonanie wszelkiego rodzaju podkładów podłogowych, a także może być użyta jako finalna warstwa posadzkowa. A jeśli priorytetem nie jest ekstra szybkość i/lub bardzo wysoka wytrzymałość, można...

  więcej
 • więcej

  RuckZuck: Wymiana paneli – o tym musisz pamiętać

  2017-06-19, Temat miesiąca

  Montaż nowych paneli jest jednym z najlepszych i, wbrew pozorom, najprostszych sposobów na uzyskanie całkiem nowego wyglądu mieszkania. To w końcu podłoga stanowi podstawę każdego pomieszczenia i wprowadza do niego unikalny klimat. Dzięki trafnemu dopasowaniu desek i ich poprawnej instalacji wnętrze zyska świeżość, a domownicy poczują się w nim jeszcze lepiej.

  więcej
 • więcej

  Od 20 lat tworzymy niezawodne narzędzia!

  2017-06-05, Temat miesiąca

  Marka PROLINE obchodzi w tym roku jubileusz! Gdy w drugiej połowie lat 90 ubiegłego wieku wyposażeniem typowego fachowca było kilka rodzajów podrdzewiałych kluczy, kombinerek, młotków i wkrętaków, nikt nie śmiał nawet marzyć, że w ciągu dwudziestu lat może się to tak diametralnie zmienić.

  więcej