Wszystkie porady

 • więcej

  Izolacja fundamentów ścian i piwnic w systemie Botament – prace budowlane jesienią i zimą

  2017-11-21, Temat miesiąca

  Prawidłowo wykonana hydroizolacja to gwarancja skutecznej i długotrwałej ochrony budynku przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci. Nie można pomijać tego kroku, szczególnie że skuteczną izolację można położyć nawet jesienią i zimą.

  więcej
 • więcej

  System ociepleń wykończony tynkiem silikonowym został wyróżniony godłem Teraz Polska.

  2017-11-20, Temat miesiąca

  W tegorocznej edycji konkursu Teraz Polska BOLIX został laureatem tego prestiżowego godła ze swoim flagowym produktem: systemem ociepleń wykończonym tynkiem silikonowym.

  więcej
 • więcej

  Wełna skalna PETRALANA w izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej stropów

  2017-11-06, Temat miesiąca

  Przeciwdziałanie wychładzaniu pomieszczeń znajdujących się nad nieogrzewanymi garażami, piwnicami, bądź przejazdami to tylko jeden z argumentów opowiadających się za izolacją stropów. Szeroki wachlarz unikalnych cech, właściwych tylko wełnie skalnej, pozwala z powodzeniem aplikować w tych miejscach produkty PATRALAMELA-F oraz PETRALAMELA-FG i zyskiwać znacznie...

  więcej
 • więcej

  NOWOŚĆ! SKLEJKA SZALUNKOWA FIRMY SKLEJKA-ECO S.A.

  2017-11-02, Temat miesiąca

  Firma Sklejka-Eko oferuje sklejki szalunkowe w najwyższej klasie. Warstwowa płyta drewnopochodna jest łączona specjalnymi klejami fenolowymi wysokiej jakości oraz składa się z nieparzystej ilości arkuszy forniru.

  więcej
 • więcej

  Teraz możesz łatwo i bezpiecznie mocować we wszystkich płytach budowlanych

  2017-11-02, Temat miesiąca

  Specjalnie zaprojektowany kołek fischer Duotec pozwala na sprawny montaż we wszystkich materiałach płytowych - gips-kartonie, płytach wiórowych lub pilśniowych. Dzięki wygodnej tulejce kołek bez trudu wsuwa się za płytę, nie powodując jej uszkodzenia.

  więcej
 • więcej

  System F - sufit przymocowany do ściany. System korytarzowy.

  2017-11-02, Temat miesiąca

  Jak zamontować sufit podwieszany w gąszczu instalacji przebiegających przez korytarz? Systemem F marki Knauf AMF ułatwia to dzięki prostocie montażu oraz wzorcowej funkcjonalności.

  więcej
 • więcej

  BAUMIT Wykonanie posadzki cementowej … skuteczne i pewne rozwiązania podłogowe.

  2017-10-19, Temat miesiąca

  Ekspresowa, bardzo mocna i gwarantująca wyjątkową trwałość! Tak w kilku słowach można określić Baumit Rapido 1 Speed - błyskawiczną posadzkę cementową, która pozwala na szybkie wykonanie wszelkiego rodzaju podkładów podłogowych, a także może być użyta jako finalna warstwa posadzkowa. A jeśli priorytetem nie jest ekstra szybkość i/lub bardzo wysoka wytrzymałość, można...

  więcej
 • więcej

  Poznaj Rodzinę Dachów Modułowych Budmat

  2017-10-18, Temat miesiąca

  Zbudowaliśmy ją ze stali – jednego z najtrwalszych i najbardziej przyjaznych środowisku materiałów na Ziemi. Dach modułowy składa się z wielu arkuszy, które – niczym puzzle – układa się na dachu. Blachodachówki są lekkie i niewielkie, a ich transport i montaż to przyjemność. To sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze, które możesz przeznaczyć na rzeczy naprawdę ważne. Czy...

  więcej
 • więcej

  Bezpieczny montaż sufitu podwieszanego

  2017-10-18, Temat miesiąca

  Najczęstszą przyczyną wypadków zawalenia się sufitu podwieszanego jest niewłaściwy sposób instalacji systemu sufitowego. Co wpływa na bezpieczeństwo montażu? Eksperci firmy Armstrong podpowiadają jak prawidłowo przeprowadzić proces planowania i instalacji.

  więcej
 • więcej

  REKUPERACJA NIE TYLKO W NOWYM BUDOWNICTWIE

  2017-10-17, Temat miesiąca

  Jednym z najważniejszych aspektów przy budowie domu, a często pomijanym I bagatelizowanym jest instalacja wentylacyjna. W budownictwie występują dwa typy instalacji wentylacyjnej: grawitacyjna i wymuszona (mechaniczna). Obie metody mają swoich zwolenników i przeciwników.

  więcej