• Uszczelnij się dobrze!

  2015-12-07

  Każdy z nas ma za sobą mniejszy lub większy remont domu, wykończenie mieszkania czy proste prace malarskie przy których trzeba było wypełniać różne szczeliny, rysy lub spękania przy użyciu specjalistycznych uszczelniaczy. Warto przyjrzeć się bogatej ofercie tej grupy asortymentowej.

 • Bramy dla najbardziej wymagających

  2015-12-07

  Dom XXI wieku powinien być przyjazny zarówno dla swoich mieszkańców, jak i dla środowiska naturalnego. Dlatego też coraz częściej budujący i remontujący domy poszukują rozwiązań, które podnoszą izolacyjność cieplną budynku. Popularność, jaką zyskało budownictwo pasywne w ostatnich latach, świadczy o zapotrzebowaniu na technologie sprzyjające długofalowym...

 • Kleje i zaprawy klejowe

  2015-12-07

  Chcąc w pełni cieszyć się okładzinami ceramicznymi na podłodze czy ścianach, należy odpowiednio dobrać do nich klej w zależności od rodzaju płytek, podłoża i miejsca ich położenia. Gwarantem trwałości całego rozwiązania jest prawidłowe wykonawstwo.

 • Łazienka marzeń z akrylem ACRYL-FAST i SILIKONEM EXTRA SANITARNYM firmy Den Braven

  2015-11-30

  Do najważniejszych cech komfortowej łazienki należy nie tylko estetyczny wygląd, ale przede wszystkim odporność na działanie wilgoci. Gładkie ściany i solidne wykończenia zagwarantuje nam niepokonany duet od firmy Den Braven. ACRYL-FAST i SILIKON EXTRA SANITARNY staną na straży zarówno elegancji, jak i bezpieczeństwa oraz funkcjonalności naszej łazienki.

 • Poczuj wolność w swoim domu - Aranżacja bez ograniczeń dzięki kolekcji Freedom od RuckZuck

  2015-11-27

  Warszawa/Katowice, XX czerwca 2015 – Czy można sprawić, by wnętrze zyskało duszę? Jak stworzyć mieszkanie z charakterem? Co zrobić, by obudzić drzemiący w nim potencjał? Najlepiej urządzić je według indywidualnej wizji. Specjaliści RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, zachęcają do uwolnienia swoich pomysłów i prezentują nową kolekcję...

 • Efektywny sposób na ogrzewanie podłogowe – płyty Knauf Therm Expert Floor Heating

  2015-11-25

  Wodne ogrzewanie podłogowe zapewnia komfort i oszczędność energii. W obecnej dobie inwestorzy oczekują jednak dodatkowo krótkich terminów realizacji i atrakcyjnych cenowo rozwiązań. Odpowiedzią na wyzwania nowoczesnego budownictwa są płyty styropianowe Knauf Therm Expert Floor Heating, które nie tylko gwarantują szybki i efektywny kosztowo montaż systemu, lecz również podnoszą...

 • Styl rustykalny w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Inaczej swojski, wiejski, sielankowy – styl rustykalny przywodzi na myśl atmosferę wakacji pod gruszą i tradycyjnego wnętrza dawnych drewnianych zabudowań.

 • Instalacja elektryczna na posesji

  2015-11-02

  Wydawać by się mogło, że instalacja elektryczna w ogrodzie potrzebna jest wyłącznie do oświetlenia. Jednak poza nim niezbędne są także inne punkty elektryczne.

 • Styl eklektyczny w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Pozwala na dużą swobodę, ale przez to wymaga smaku i wyczucia. Daje wolność i znacznie ułatwia urządzanie wnętrz. Poznajmy styl eklektyczny oraz jego cechy.

 • Zakup mieszkania - na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie?

  2015-11-02

  Zakup mieszkania to ważna decyzja, mówi się, że na całe życie, szczególnie gdy jego kupno finansowane jest długoletnim kredytem. Niezależnie od tego, czy kupujemy mieszkanie z rynku wtórnego, czy też nowe, są pewne aspekty, na które powinniśmy zwrócić uwagę.

 • Styl klasyczny we wnętrzu

  2015-11-02

  Jak jego nazwa wskazuje, styl klasyczny we wnętrzu odwołuje się do ponadczasowej stylistyki i aranżacji, która zawsze znajdzie swych zwolenników. Co go wyróżnia?

 • Styl minimalistyczny w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Swe źródło styl minimalistyczny ma między innymi w architekturze japońskiej, gdzie wnętrza są ascetyczne, schludne i uporządkowane. To pomysł na aranżację przestrzeni dla osób wyjątkowo zorganizowanych oraz konsekwentnych.

 • Ocieplenie fundamentów – materiały termoizolacyjne

  2015-11-02

  Fundamenty muszą być ciepłe. Niezależnie od tego czy budynek jest podpiwniczony czy nie, konieczna jest izolacja fundamentów. Ściany fundamentowe powinny być ocieplane, nawet wtedy, kiedy zbudowane są z materiałów, których producenci deklarują, że mają one dobrą izolacyjność termiczną. Jakie materiały wybrać na ocieplenie fundamentów?

 • Działka pod budowę - jak przygotować działkę pod budowę domu?

  2015-11-02

  Dopełniliśmy już wszystkich formalności i przyszedł czas na rozpoczęcie budowy domu. Aby to zrobić, musimy jednak odpowiednio przygotować teren. Jak powinna być przygotowana działka pod budowę domu?

 • Styl glamour w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Elementy wyznaczające styl glamour to luksus, przepych oraz komfort. Zdobny wystrój tworzy wnętrza pełne blasku, tętniące życiem i olśniewającą elegancją.

 • Styl ekologiczny w aranżacji wnętrza

  2015-11-02

  Stał się odpowiedzią na potrzeby mieszkańców gwarnych miast. Styl ekologiczny odzwierciedla tęsknotę za naturą, zdrowym życiem oraz relaksem na łonie przyrody.

 • Przydomowa oczyszczalnia ścieków – rodzaje

  2015-11-02

  Jeśli nie mamy możliwości podłączenia budynku do sieci kanalizacyjnej, dobrym rozwiązaniem może okazać się przydomowa oczyszczalnia ścieków. Istnieje kilka ich rodzajów, więc bez problemu dobierzemy odpowiednią dla nas i naszej działki. Przedstawiamy najczęściej stosowane przydomowe oczyszczalnie.

 • Z czego wykonać fundamenty domu?

  2015-11-02

  Dobre fundamenty powinny być zaprojektowane i wykonane zgodnie z warunkami panującymi na naszej działce. W przeciwnym przypadku mogą nie utrzymać spoczywającego na nich ciężaru. Ważny jest także materiał, który zastosujemy do budowy fundamentu.

 • Styl nowoczesny we wnętrzu

  2015-11-02

  styl nowoczesny, nowoczesna aranżacja wnętrza, nowoczesny wystrój wnętrza, wnętrze nowoczesne, aranżacja wnętrza, styl nowoczesny we wnętrzu

 • Automatyczny system nawadniający – z czego się składa?

  2015-11-02

  Piękny, zadbany ogród przy minimalnym nakładzie pracy – to marzenie wielu właścicieli działek. Jak je zrealizować? Pomocny z pewnością okaże się automatyczny system nawadniający.