Ciekawostki i nowości w "Głosie PSB", nr XI-XII 2017 2017-11-29, Aktualności

Ciekawostki i nowości w "Głosie PSB", nr XI-XII 2017

W świątecznym wydaniu „Głosu PSB”, w piśmie zawierającym porady budowlano-remontowe, prezentujemy wiele ciekawych artykułów i nowości budowlanych, które pojawiły się na rynku w 2017 roku.

W wydaniu XI-XII (nr 6/2017) mogą Państwo przeczytać m.in. o pojawiających się coraz częściej problemach związanych z brakiem na budowach wykwalifikowanych pracowników. Jak oceniają sytuację na rynku pracy właściciele firm budowlano-remontowych – ich wypowiedzi zawiera artykuł „Szanuj wykonawcę swego, bo możesz nie mieć żadnego”.
Specjaliści z firm: AKS Zielonka, Elektro-Plast, Eura-Tech, Candellux i GTV podpowiadają jak prawidłowo zaplanować i wykonać instalację elektryczną, systemy alarmowe, jak zintegrować inteligentne sterowanie domem oraz na co zwrócić uwagę przy oświetleniu domu i ogrodu. Jak radzą sobie z tymi tematami wykonawcy z Wesołej piszemy w fotoreportażu.
W ostatnim wydaniu roku prezentujemy nowości budowlane oferowane przez dostawców Grupy PSB, które pojawiły się na rynku. I tak w 2017 r. przedstawiamy 53 produkty / systemy pochodzące od 38 firm.
W rubryce „Szkoła Dobrego Budowania PSB” przedstawiamy relację ze szkolenia dla wykonawców prowadzone przez Isovera w firmie Attic w Krakowie oraz publikujemy wywiad z Piotrem Regułą - prezesem zarządu Grupy Attic.
W końcówce numeru piszemy o wydarzeniach w Grupie PSB m.in. o nowym 25-odcinkowym serialu o współczesnej budowie domu, o podsumowaniu akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, o inwestycjach, szkoleniach i imprezach naszych partnerów oraz o popycie na materiały budowlane w III kwartach 2017 r. 

„Głos PSB” dostępny jest również w wersji elektronicznej www.glospsb.pl