Firma Pagaz otworzyła duży sklep PSB Mrówka w Strzegomiu 2024-04-24, Aktualności

W dniu 24.04.2024  r. nastąpiło uroczyste otwarcie Sklepu Mrówka w Strzegomiu.

Symbolicznym przecięciem wstęgi oficjalnie otwarto nowy market Mrówka, który stał się częścią Centrum Handlowego w Strzegomiu.

Na ponad 3 300 m2 sklep swoim Klientom oferuje różnorodny asortyment z branży DIY.

Otwarcie takiego sklepu w Strzegomiu z pewnością stanowi znaczące wydarzenie dla lokalnej społeczności. Klienci znajdą tutaj wszystko, co potrzebne jest do budowy, wykończenia, remontu czy dekoracji mieszkań i domów. Bogatą ofertą kusi także okazały dział ogród. 

Przed sklepem zaplanowano ponad 150 miejsc parkingowych co stanowi niewątpliwie duże udogodnienie dla klientów, ułatwiając im tym samym swobodne poruszanie się podczas robienia codziennych zakupów.

Firma PSB PAGAZ, będąca głównym inwestorem, posiada już Markety Mrówka w 4 innych lokalizacjach ( Krzeszów, Kamienna Góra, Wałbrzych oraz w Jaworze ), co zapewne dodaje pewności sukcesu również w Strzegomiu. Ponad to, firma PAGAZ z sukcesem prowadzi od wielu lat punkty PSB PROFI oraz PSB HURT w takich miejscowościach jak (Wałbrzych, Jawor, Lubawka oraz w Kamiennej Górze), które również zdobył uznanie w oczach lokalnych klientów i inwestorów, co dobrze wróży dla nowo otwartego Marketu Mrówka w Strzegomiu.

Miasto Strzegom położone jest w południowej części województwa dolnośląskiego w powiecie świdnickim. Dziś samo miasto posiada populację ponad 15 000 mieszkańców co wskazuje na potencjalnie duży docelowy rynek.

Powierzchnia handlowa nowego Marketu Mrówka w Strzegomiu wynosi 3 300 m2. Dodatkowo dla klientów zaplanowany został także specjalnie zaprojektowany dział Ogród o łącznej powierzchni ponad 1 800 m2. Cały obiekt został zaprojektowany tak by zakupy w nim należały do przyjemności. Duży nacisk położono na dział dekoracyjny, ogród, sanitarny oraz dział oświetlenia.

Głównym założeniem sklepu jest takie, aby klient, który rozpoczyna budowę z Mrówką w Strzegomiu, począwszy od fundamentów aż po dach, mógł zakupić w niej każdy z materiałów budowlanych czy wykończenia ogrodu jak i udekorowaniu swojego mieszkania czy domu.

28-osobowa załoga dostępna dla Klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-19.00, zapewne umożliwi obsługę klientów w sposób efektywny i przyjazny.

Uroczyste otwarcie marketu Mrówka Strzegom poprzedzone zostało mocną kampanią marketingową, włączając w to bilbordy, gazetki promocyjne, lokalne media i social media. Mocna kampania marketingowa z pewnością przyczyniła się do tak dużego zainteresowania mieszkańców i przyciągnięcia dużą liczbę klientów już od porannych godzin.

Ponadto na klientów w tym dniu czekało wiele nagród za dokonane zakupy moc atrakcji dla najmłodszych jak i pokazy instruktażowe w strefie budowlanej czy projektowo dekoracyjnej.

Otwarcie tego marketu to z pewnością ważny krok w zapewnieniu bogatej oferty zakupowej dla lokalnej społeczności.