W Głosie PSB nr6/2021 piszemy m.in. o smart home, forowoltacie oraz o 61 nowościach rynkowych 2021 r. 2021-11-26, Aktualności

W ostatnim wydaniu Głosu PSB w 2021 r. w temacie numeru pt. „Smart home i fotowoltaika” polecamy artykuły o nowoczesnych technologiach ułatwiających zarządzenie i sterowanie domem przez Internet z dowolnego miejsca oraz o pozyskiwaniu energii z otoczenia. Jakie wybrać rozwiązania podpowiadają specjaliści z firm: Somfy Polska i Synergio.

W dziale „Technologie i produkty” polecamy artykuły z produktami oferowanymi przez dostawców PSB.

Jak firma Fakro osiągnęła sukces na rynku globalnym dowiedzą się Państwo z wywiadu przeprowadzonego z prezesem zarządu – panem Ryszardem Florkiem.

Jak co roku, w 6 numerze publikujemy zestawienie nowości budowlanych, wprowadzonych na rynek w br. W opracowaniu prezentujemy 61 produktów/systemów/technologii pochodzących od 33 firm, dostawców Grupy PSB, którzy gościli w 2021 r. na łamach naszego pisma.

Na końcowych stronach numeru znajduje się informacja o inwestycjach parterów PSB w sklepy Mrówka oraz analiza rynku dot. popytu i cen materiałów budowlano-remontowych w ciągu III kw. 2021 r.  

Głos PSB dostępny jest również w wersji elektronicznej www.glospsb.pl