Jak zaadaptować poddasze do mieszkania? - artykuły w Głosie PSB 2010-01-06, Aktualności

Ukazał się nowy numer pisma branżowego Głos PSB - nr 6 (XI-XII)/2020 - w którym publikujemy coroczne zestawienie nowości budowlanych z danego roku. Tym razem prezentujemy 52 produkty/systemy/technologie pochodzące od 28 firm, które gościły w 2020 roku na łamach naszego czasopisma.

Wiodącym tematem tej edycji są artykuły pod zbiorczym tytułem „Jak zaadaptować poddasze do mieszkania?" Na co zwrócić uwagę przy wyborze materiałów aby nie obciążyć stropu oraz jak je zrobić, by bez względu na przeznaczenie było miejscem komfortowym i dobrze wykończonym. Jak tego dokonać podpowiadają specjaliści z firm: Swiss Krono, Velux, Rockwool, Isover, Knauf, Ruckzuck i Arbiton. 

W dziale „Technologie i produkty” przedstawiamy artykuły z produktami oferowanymi przez dostawców Grupy PSB. O szczegółach dot. dynamik sprzedaży i cen materiałów w ciągu III kwartałów br. mogą Państwo dowiedzieć się z analizy znajdującej się na III okładce numeru.

Głos PSB dostępny jest również w wersji elektronicznej www.glospsb.pl Na stronie Głosu PSB  można zapisać się do newslettera oraz do otrzymywania bezpłatnej prenumeraty wersji papierowej pisma. Dzięki temu będą mogli Państwo na bieżąco śledzić nowości budowlane, porady budowlano-remontowe oraz wypowiedzi i opinie wykonawców budowlanych.