Jakie wybrać materiały ścienne i zaprawy murarskie do budowy domu? - w wydaniu Głosu PSB nr2/2021 2010-01-06, Aktualności

W tym rok obchodzimy 20-lecie ukazywania się Głosu PSB na rynku. W ciągu tych dwóch dekad, wraz ze zmieniającym się rynkiem i rozwojem technologicznym, wydawnictwo ewoluowało zarówno pod względem zakresu poruszanych tematów jak i graficznym, powstała również jego wersja elektroniczna www.glospsb.pl.

W ponad 120 numerach przekazaliśmy dużo cennych i ciekawych porad budowlano-remontowych, informacji o nowościach rynkowych oraz o sytuacji w naszym sektorze. Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej nie zwalniamy tempa i pracujemy nad kolejnymi numerami. W imieniu wydawcy i redakcji pisma serdecznie dziękuję wiernym czytelnikom, producentom, parterom sieci PSB oraz osobom współpracującym, za to, że jesteście z nami.

W nr2/2021 w temacie numeru publikujemy pt. „Jakie wybrać materiały ścienne i zaprawy murarskie do budowy domu?” artykuły zawierające porady ekspertów nt. jak murować z betonu komórkowego, silikatów, ceramiki i płyt wielkowymiarowych oraz jaką zastosować zaprawę murarską (zwykłą czy do cienkich spoin) z firm: H+H Polska, XELLA Polska, LEIER Polska, BRUK-BET i SOLBET

Z kolei dział „Technologie i produkty” zawiera dużo cennych porad związanych m.in. z efektywną budową, z wykorzystaniem kompleksowych systemów budowy, z montażem zamocowań oraz z izolacją poddasza i ścian działowych wełną skalną.

Na końcowych stronach numeru znajduje się opracowanie pt. „Trzy łyki budowlanej statystyki” oraz relacja z 19 Targów Grupy PSB, które odbyły się w formie on-line. Zaś na III okładce przedstawiam analizę rynku dot. dynamiki sprzedaży i trendów zmian cen materiałów w ciągu dwóch miesięcy bieżącego roku.  

Głos PSB dostępny jest również w wersji elektronicznej www.glospsb.pl