Mrówka Bogatynia świętuje 2 urodziny 2019-04-26, Aktualności

Mrówka Bogatynia świętuje 2 urodziny

Urodzinowa impreza z uwagi na swoją wielkość, została rozłożona na 2 dni i odbyła się w 26 i 27 kwietnia 2019 r.  

Mrówka w Bogatyni rozdała dziesiątki cennych nagród rzeczowych, a także setki potraw z grilla oraz niemniej porcji przepysznej, wojskowej grochówki. Dodatkowo dzieciaki mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, która przez 2 dni oblegana była od świtu do prawie że zmierzchu. Pomalowała też dziesiątki zadowolonych twarzy najmłodszych klientów. Zarówno dzieci jak i dorośli chętnie korzystali także, ze strzelnicy jaką przygotowali nasi komandosi ze Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej Commando. Można tam było postrzelać z paintballa oraz z innej krótkiej jak i długiej broni pneumatycznej.   

Całe dwa dni imprezy poprowadził konferansjer pan Mirosław, któremu towarzyszyła urocza asystentka pani Kasia. Oboje doskonale wiedzieli, jak do wspólnej zabawy zaangażować klientów, którzy ochoczo brali udział w przeróżnych konkurencjach i konkursach jakie zostały przygotowane specjalnie dla nich. Prowadzącym towarzyszyła też mrówkowa maskotka, która rozdawała słodkie krówki i balony z logiem PSB Mrówka oraz chętnie pozowała do zdjęć z klientami.  

Na urodzinach Mrówki obecni byli dostawcy z cennymi radami oraz drobnymi szkoleniami, upominkami i usługami dla klientów marketu: KOELNER Polska (Rawlplug), Selena (Tytan), Blue Dolphin, POLEX (Woseba), Kärcher oraz Atlas (FOX Decorator).