Otwarcie nowej placówki PSB PROFI w Tuchowie 2024-05-22, Aktualności

Firma KOSTA otworzyła 22 maja 2024 r. nowy market budowlany PSB PROFI w Tuchowie. Tuchów, liczący ponad 6 tys. mieszkańców, wraz z gminą o populacji 18 tys. osób, stanowi dynamicznie rozwijający się region, gdzie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi budowlane stale rośnie.

Z zaproszenia właścicieli firmy KOSTA Macieja Kędziora i Tomasza Kłóska oraz ich żon: Iwony i Eli, licznie skorzystali władze i mieszkańcy Tuchowa oraz okolicznych miejscowości, m.in.: Burmistrz i jego z-ca, firmy wykonawcze i klienci indywidulani, dostawcy, natomiast Centralę Grupy PSB reprezentował Sławek Ziółek - Commercial Supervisor.

Nowy market PROFI, przekształcony z dotychczasowego składu budowlanego, został zaprojektowany z myślą o profesjonalnej obsłudze wykonawców budowlanych. Obsługiwanych jest przez 13 pracowników, którzy są odpowiedzialni za wsparcie lokalnych firm budowlanych i remontowych.

W dniu otwarcia marketu PSB PROFI swoje stoiska miało 12 producentów materiałów budowlanych, prezentujących swoje najnowsze produkty. Placówkę odwiedziło ponad 90 wykonawców. 

Firma KOSTA wierzy, że nowy market PSB PROFI przyczyni się do dalszego rozwoju regionu, oferując wykonawcom nie tylko materiały, ale także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne. Tym samym PSB PROFI w Tuchowie ma szansę stać się kluczowym partnerem dla lokalnej branży budowlanej, wspierając jej rozwój i innowacyjność.