Spływ kajakowy z firmą Interior Centrum 22-23.09.2006, Aktualności , Marki

Spływ kajakowy z firmą Interior Centrum

Właściciele INTERIOR CENTRUM z Marek zorganizowali imprezę integracyjną pod hasłem "Pożegnanie lata", 22-23 września 2006 r. Uczestnicy wybrali się na spływ kajakowy po Liwcu w okolocy Kamieńczyka.

Po przybyciu na miejsce i zakwaterowaniu w domkach, wszyscy ruszyli przez las na rozlewiska rzeki Liwiec, gdzie czekał na nich rozpalony grill i ognisko, a gdy się ściemniło odbył sie mini pokaz sztucznych ogni - zabawa trwała do białego rana.

Następnego dnia, po śniadaniu uczestnicy wyruszyli busami na miejsce spływu i po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia popłynęli. Ponad cztery godziny zajęło pokonanie wyznaczonej trasy. Piękna pogoda podkreślała urokliwe otoczenie rzeki. Po dopłynięciu na miejsce zbiórki i posileniu się odbyły się dodatkowe konkurencje, czyli rzut młotem, slalom samochodem terenowym, podczas którego kierowca miał zasłonięte oczy oraz przejazd z zawodowym kierowcą po rozlewiskach Liwca i pobliskich łąkach.

Po zaliczeniu wszystkich konkurencji odbyło się podsumowanie punktów i wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród za poszczególne konkurencje. I niestety powrót do domów.