Taniej z kartą PAYBACK w sklepach PSB Mrówka 2023-10-11, Aktualności

 Sieć PSB Mrówka kontynuuje rozpoczętą w 2014 r. współpracę z PAYBACK Polska, która będzie rozszerzona o nowe rozwiązania i promocje kierowane do klientów sieci detalicznych placówek handlowych.

W ponad 300 sklepach PSB Mrówka klienci mogą korzystać z Programu PAYBACK i zbierać punkty lojalnościowe w multipartnerskiej formule za zakupy dokonywane w sklepach PSB Mrówka i u innych Partnerów Programu.

W ramach współpracy pojawią się nowe promocje, takie jak „Taniej z kartą PAYBACK”. Produkty objęte tą promocją będą promowane w cyklicznych gazetkach wydawanych przez PSB Mrówka. Ponadto funkcja „Taniej z kartą PAYBACK” umożliwia tworzenie spersonalizowanych promocji produktowych opartych na historii zakupów klientów. Oznacza to, że klienci mogą otrzymywać oferty dostosowane do ich indywidualnych preferencji i potrzeb. Kupony zniżkowe na produkty będą dostępne zarówno w gazetkach drukowanych, jak i z czasem w aplikacji mobilnej. To zapewnia klientom różne sposoby korzystania z promocji.

Współpraca między PSB Mrówka a PAYBACK Polska ma na celu zachęcanie klientów do częstszych zakupów w sklepach PSB Mrówka poprzez oferowanie im dodatkowych korzyści w postaci punktów lojalnościowych i spersonalizowanych promocji.