W Maciejowicach powstał sklep PSB Mrówka 2024-03-23, Aktualności

W pierwszą wiosenną sobotę 23.03.2024 r. otworzyła się Mrówka w Maciejowicach. Maciejowice leżą w powiecie garwolińskim na Mazowszu, gminę zamieszkuje 7 tys. mieszkańców.

Mrówka ma powierzchnię 1100 m2 i 500 m2 ogrodu zewnętrznego, zatrudnia 24 pracowników. Otwarcie marketu poprzedziła kampania informacyjna w mediach społecznościowych, reklama billboardowa oraz kolportaż gazetek promocyjnych.

Dzień otwarcia zgromadził rzesze klientów. Po uroczystym otwarciu z udziałem władz lokalnych i poświęceniu nowego sklepu, klienci udali się na zakupy. Zainteresowanie ofertą nowoczesnego marketu było ogromne. Atrakcją dnia był konkurs na najwyższy paragon z cennymi nagrodami. Dopisali również dostawcy, którzy służyli fachową pomocą. Na klientów czekał też grillowy poczęstunek oraz jabłka z lokalnych sadów.

Inwestorem Mrówki jest rodzinna firma AR Skład państwa Rybarczyków, która od 2001 r. jest partnerem Grupy PSB. Na przestrzeni tych 23 lat firma wspaniale się rozwinęła i jest w posiadaniu składu budowlanego w Górze Kalwarii oraz już 3 Mrówek - w Górze Kalwarii, Dęblinie i Maciejowicach.