W Nowym Dworze Gdańskim otwarto sklep PSB Mrówka 2021-10-16, Aktualności

16.10.2021 r. w Nowym Dworze Gdańskim otwarty został kolejny market PSB Mrówka. Inwestorem jest firma SAMBOR, a najmłodsza Mrówka jest już czwartym marketem właściciela firmy.

Nowy Dwór Gdański to przeszło 10-cio tys. miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, zamieszkanym z kolei przez ponad 35 tys. mieszkańców. Położony jest w centralnej części Żuław Wiślanych, dodatkowo przebiega przez niego główna droga prowadząca na Mierzeję Wiślaną.

Uroczystość otwarcia od dłuższego czasu była szeroko zapowiadana w mediach społecznościowych. Towarzyszyła temu również kampania reklamowa przy pomocy gazetki promocyjnej, a na kilka dni przed imprezą miasto odwiedziły maskotki Mrówki, które zapraszały mieszkańców do wspólnego świętowania otwarcia. Dla przybyłych klientów przygotowano masę atrakcji i nagród. Były nimi m.in.: atrakcyjne prezenty w postaci telewizora, roweru i oczyszczacza powietrza za dokonane w tym dniu zakupy. Mimo jesiennej aury pogoda dopisała więc klienci mogli częstować się na świeżym powietrzu i w promieniach porannego słońca przysmakami z grilla. W licznym gronie przybyli także dostawcy, którzy zachęcali do zakupu swojego asortymentu.

Nowo powstały obiekt ma powierzchnię sprzedaży 2350 m2, do tego ok. 1000 m2 ogrodu zewnętrznego i 300 m2 magazynu. Ponadto został on zaprojektowany w sposób pozwalający również na wygodną i skuteczną obsługę w kanale hurtowym. Klientów obsługuje 30-osobowa załoga.