Wyniki i prognozy rynku budowlanego w Głosie PSB nr1/2018 2018-02-15, Aktualności

W Głosie PSB nr1/2018 – w rozpoczynającym rok wydaniu Głosu PSB dokonujemy oceny sytuacji w branży dystrybucji materiałów budowlanych oraz sektora dom i ogród, w minionym sezonie, oraz nakreślamy ogólną prognozę na nadchodzące miesiące. Polecamy artykuł „Jaki był rok 2017 i jaki będzie rok 2018?”. Tak dobrego roku jak 2017 budownictwo mieszkaniowe nie miało od kilku dekad. A o rzeczowych przesłankach optymizmu u progu sezonu 2018 przeczytają Państwo w opracowaniu pt. „Budownictwa mieszkaniowe w sezonie 2018”

W ostatnich latach obserwujemy lepszą sytuację w segmencie związanym z remontami domów. Tym klientom, którzy szukają nowoczesnych technologii odnawiania wnętrz eksperci z firm: Baumit, Śnieżka, Cerrad, Stegu i Swiss Krono przedstawiają rodzaje i sposoby przygotowania ścian do dekorowania, ich malowania i nowoczesnego wykańczania. Natomiast w fotoreportażu przedstawiamy wykonawców z Przemyśla, którzy na co dzień radzą sobie z tymi tematami.  

W numerze piszemy też o nagrodach jakie otrzymała Grupa PSB oraz o najważniejszych wydarzeniach u naszych partnerów, które miały miejsce w ostatnich tygodniach.

„Głos PSB” dostępny jest również w wersji elektronicznej www.glospsb.pl