III Targi Ogród Grupy PSB w formie on-line

styczeń 2021
III Targi Ogród Grupy PSB w formie on-line

Ze względu na pandemię, po raz drugi w 2020 r. targi Grupy PSB odbyły się w formie on-line. Tym razem były to Targi Ogrodowe, podczas których partnerzy Grupy PSB nie ruszając się z biura zawarli kontrakty biznesowe na kwotę 65 mln zł.
Dotychczasowe edycje targów odbywały się w przestronnych halach wystawienniczych lub salach hotelowych. W okresie pandemii targi branżowe, dzięki pionierskiej formie mogły odbyć się on-line. Wymagało to stworzenia innowacyjnej platformy internetowej, łączącej wystawców (dostawców Grupy) ze zwiedzającymi (partnerami PSB). Poprzez platformę odbywało się składanie i akceptowanie zamówień targowych bezpośrednio ze swoich biur.
Nowa formuła Targów PSB przełożyła się na większą frekwencję niż we wcześniejszych edycjach. Dodatkowo uczestnicy Targów zaoszczędzili też na kosztach finansowych, związanych z podróżą i noclegiem.
III Targi Ogród Grupy PSB odbyły się 1–2 grudnia 2020 r. w których udział wzięło 56 wystawców z branży ogrodowej oraz ponad 200 partnerów PSB. Partnerzy zawarli 3800 zamówień na łączną kwotę ponad 65 mln zł.
Organizacja targów ogrodowych o tej porze roku przyczynia się do jeszcze lepszego przygotowania się sklepów Mrówka do sezonu wiosennego. Jest to dobry okres do rozmów handlowych oraz ustalania harmonogramu późniejszych dostaw.

Poprzedni

TYTAN - Systemy hydroizolacji i uszczelnień

TYTAN - Systemy hydroizolacji i uszczelnień
Następny
Otwarcie sklepu PSB Mrówka w Głubczycach

Otwarcie sklepu PSB Mrówka w Głubczycach