RAWPLUG - Nowa linia kotew wkręcanych "R-LX Rawlplug"

Producent: KOELNER
marzec 2018
Rawplug
RAWPLUG - Nowa linia kotew wkręcanych "R-LX Rawlplug"

SAMOGWINTUJĄCY WKRĘT DO BETONU 

Wkręt R-LX to innowacyjna kotwa mechaniczna. Szybkość i prostota montażu oraz małe odległości od krawędzi sprawiają, że w wielu aplikacjach nie ma konkurentów. Idealnie nadają się wszędzie tam gdzie w krótkim czasie trzeba wykonać dużą liczbę zamocowań.


SIŁA JEDNEJ ŚRUBY 

Pierścieniowa konstrukcja i specjalne uzwojenie typu high-low: perfekcyjne połączenie tych dwóch cech pozwala gwintom zagłębić się w materiał tak, by stworzyć rzeczywiście solidne i trwałe mocowanie. Nasze wkręty do betonu nie wykorzystują rozporu, ale podcięcie po to, aby uzyskać zdolności do przenoszenia zwiększonych obciążeń. Co więcej – konstrukcja wkrętów jest tak zaprojektowana, że skutecznie rozkładają działające na nie siły równomiernie wzdłuż całego gwintu. W praktyce oznacza to, że rozkład sił w podłożu jest analogiczny do elementów wbetonowanych. Efekt? Osiąganie przez kotwy R-LX Rawlplug najwyższej możliwej nośności w porównaniu do innych kotew tej klasy. SILNE POŁĄCZENIE.

RAWPLUG - Nowa linia kotew wkręcanych "R-LX Rawlplug"

PROBLEM Z GŁOWY : KOROZJA  

Moc naszego rozwiązania polega na innowacyjnym procesie kucia i obróbki cieplnej. To zapewnia wysoką klasę stali w gotowym produkcie oraz możliwość wielokrotnego montażu. W procesie tym wyeliminowaliśmy ryzyko, że wystąpi tzw. kruchość wodorowa, która jest zmorą wykonawców w przypadku zastosowania wyrobów ze stali węglowej o wysokiej klasie twardości. Co więcej, wkręty R-LX Rawlplug zostały zaprojektowane w dwóch wariantach: w ocynku galwanicznym lub z cynkową powłoką płatkową zinc-flake, której odporność na korozję jest jeszcze wyższa. Parametry antykorozyjne produktów tej marki zostały potwierdzone w próbie w komorze solnej z wynikiem 1500 godzin! Dzięki temu wkręty R-LX mogą być stosowane nawet do niektórych aplikacji w środowisku korozyjnym C5. 100% OCHRON Y ANTYKOROZYJNEJ.

ZACHWYCAJĄCA PROSTOTA MONTAŻU  

Po prostu nawiercasz otwór o średnicy nieznacznie mniejszej niż sam wkręt. Kierujesz się przy tym jednoznacznymi wskazówkami dotyczącymi rozmiaru wiertła zawartymi w kodzie produktów.
W ten sposób przygotowany otwór zapewnia właściwe prowadzenie wkrętu, podczas gdy jego gwint podstawowy precyzyjnie podcina materiał podłoża w trakcie wkręcania. A ponieważ jest to mocowanie jednoelementowe, nie ma potrzeby użycia ani podkładek, ani nakrętek. Co więcej, instalacja wkrętów nie wymaga użycia specjalnych narzędzi, a co kluczowe – w razie potrzeby istnieje możliwość ich całkowitego, bezinwazyjnego demontażu. PO PROSTU.

SPEŁNIA POTRZEBY KAŻ DEGO WYKONAWCY  

Na tę ofertę warto zwrócić szczególną uwagę również dlatego, że linia produktów R-LX jest bardzo rozbudowana, oparta nawet o wyjątkowo specyficzne wymagania, co zaspokoi potrzeby specjalistów z każdego segmentu. Wkręty Rawlplug są dostępne aż w 6 różnych wariantach łbów: heksagolanym z podkładką zintegrowaną, stożkowym do montażu wpuszczanego, z tuleją z gwintem wewnętrznym, z prętem gwintowym, walcowym oraz heksagonalnym bez zintegrowanej podkładki do montażu tymczasowego. Dodatkowo, w każdym z wariantów dostępne są rozmiary od 5 do 14 mm oraz długości do 200 mm.

Poprzedni

GUTTA - Markiza modułowa "VALTELLINA"

GUTTA - Markiza modułowa "VALTELLINA"
Następny
POLBRAM - "Otylia" i "Elza" nowoczesne systemy ogrodzeniowe

POLBRAM - "Otylia" i "Elza" nowoczesne systemy ogrodzeniowe