Rewolucja Matt White 11 – nowa konstrukcja Rockfon

Producent: ROCKFON
marzec 2018

Na rynku dostępna jest nowa, dyskretna konstrukcja nośna przeznaczona do sufitów o widocznej bądź częściowo ukrytej konstrukcji. Matt White 11 jest kompatybilna ze wszystkimi płytami dźwiękochłonnymi Rockfon. Stwarza możliwość uzyskania efektu jednolitego, białego sufitu modularnego, zbliżonego wyglądem do sufitów monolitycznych, w przystępnej cenie.
Matt White 11 charakteryzuje się jednostką połysku 2 – zarówno pod kątem 60°, jak i 85° oraz współczynnikiem bieli L 93. Jest najjaśniejszą i najbardziej matową konstrukcją Rockfon.

Zakres produktów Matt White 11
Nowa konstrukcja Rockfon

Obejmuje konstrukcje w systemie T15 oraz T24 włączając profile obwodowe L, jak i W.
Matt White charakteryzuje się najlepszą klasą reakcji na ogień – klasa A1 oraz standardową odpornością na korozje – klasa B. Konstrukcja Matt White 11 jest szybka w montażu oraz demontażu. Daje możliwości łatwego wkomponowania w nią opraw oświetleniowych i innych związanych z sufitem elementów.
Wysoki połysk charakterystyczny dla standardowych konstrukcji metalowych z powłoką malarską był przeszkodą w stworzeniu idealnie jednolitego, białego sufitu modularnego. Dotychczas konstrukcja widoczna bądź częściowo ukryta, mogła przy nieodpowiednim świetle wyglądać na bardziej szarą i różnić się w ten sposób od płyt akustycznych. Charakterystyczny połysk dla malowanych standardowo powierzchni metalowych, powoduje lustrzane odbicie otaczających ścian i elementów wyposażenia wnętrza, co może prowadzić do zaburzenia bieli tego profilu. Biorąc pod uwagę walory estetyczne oraz techniczne, konstrukcja Matt White 11 pozwala wykonać niezwykle elegancki sufit w bardzo przystępnej cenie.

Poprzedni

POLBRAM - "Otylia" i "Elza" nowoczesne systemy ogrodzeniowe

POLBRAM - "Otylia" i "Elza" nowoczesne systemy ogrodzeniowe
Następny
Firma Lakma - Silikonowy klej do luster

Firma Lakma - Silikonowy klej do luster