Systemy kominowe NIKO

marzec 2018
NIKO
Systemy kominowe NIKO

Działająca na europejskim rynku branży budowlanej, od ponad 15 lat, firma Centrum Komina debiutuje w Grupie PSB z nową ofertą systemów kominowych, która została zaprezentowana na tegorocznych targach PSB w Kielcach. Obecnie oferta systemów kominowych NIKO, posiadająca 30-letnią gwarancję, podzielona jest na trzy główne linie produktowe:

1. System kominowy NIKO UNI – przeznaczony do wszystkich rodzajów kotłów na drewno, węgiel, gaz i olej, a także kominków. System NIKO UNI odporny jest zarówno na bardzo wysokie temperatury (nawet pożar sadzy), jak i kwasowy kondensat, który powstaje przy zastosowaniu nowoczesnych, niskotemperaturowych kotłów grzewczych.

2. System kominowy NIKO KON DI/ LUFT – przeznaczony dla wszystkich osób, które w swoim domku jednorodzinnym chcą zainstalować gazowe lub olejowe kotły kondensacyjne, niskotemperaturowe, z zamkniętą komorą spalania oraz budynków wielorodzinnych, gdy każdy z mieszkańców posiada swój własny kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania. System umożliwia na podłączenie nawet 10 kotłów do jednego pionu kominowego, a w efekcie pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. System jest doskonale przystosowany do pracy na mokro (ciągłe działanie kondensatu) lub sucho w zależności od rodzaju kotła gazowego. Komin dostarcza jednocześnie powietrze do kotła.

3. System kominowy NIKO WENT – przeznaczony jest do budowy kominów wentylacyjnych. Szeroki wybór rodzajów pustaków umożliwia bezproblemowe dopasowanie systemu kominowego do każdego projektu domu. Firma Centrum Komina produkuje systemy kominowe NIKO w czterech podstawowych wersjach: kominy bez kanału wentylacyjnego, kominy z pojedynczym kanałem wentylacyjnym, kominy z podwójnym kanałem wentylacyjnym oraz kominy podwójne. Gama pustaków wentylacyjnych obejmuje pustaki jednokanałowe, dwukanałowe, trzykanałowe oraz czterokanałowe. Systemy kominowe NIKO posiadają europejski certyfikat CE oraz wytrzymałość pożarową F90. Firma oferuje stałe doradztwo zespołu specjalistów na każdym etapie obsługi klienta.

www.kominy-niko.pl

Poprzedni

FERMACELL - Łazienka bez brodzika

FERMACELL - Łazienka bez brodzika
Następny
GUTTA - Markiza modułowa "VALTELLINA"

GUTTA - Markiza modułowa "VALTELLINA"