Nowa kolekcja odzieży roboczej Lahti Pro

Producent: PROFIX
marzec 2019
LAHTI-PRO
Nowa kolekcja odzieży roboczej Lahti Pro

Modele odzieży roboczej wchodzące w skład najnowszej kolekcji Lahti Pro z powodzeniem można nazwać przełomowymi. Ich konstrukcja oraz zastosowane materiały nadają nowego znaczenia pojęciu komfort pracy.

Profesjonaliści, którzy każdego dnia realizują inwestycje budowlane będą pozytywnie zaskoczeni. Nowe modele spodni roboczych Lahti Pro wyposażone są w szereg innowacyjnych funkcjonalnych rozwiązań. Charakteryzują się bardzo wygodnym krojem typu „slim fit”. Sprawia on, że spodnie bardzo dobrze dopasowują się do sylwetki i tym samym uzyskujemy bardzo wysoki komfort noszenia, czego nie zapewniają tradycyjne ubrania robocze.

4-WAY ELASTIC

Najważniejszą z innowacji jaką spotkamy w spodniach L40509 jest zastosowanie wstawek z materiału stretch „4-way elastic”. Usytuowane są one w miejscach, w których w czasie pracy powstają naprężenia, czyli w kroku oraz w okolicach stawów kolanowych. Tkanina stretch „4-way elastic” to wysoce rozciągliwy materiał o mocnej warstwie zewnętrznej, wodoodpornej i wiatroszczelnej. Posiada właściwości odprowadzania wilgoci z wewnątrz na powierzchnię materiału. Dzięki swojej elastyczności i rozciągliwości w czterech kierunkach znacznie zwiększa wygodę i nie krępuje ruchów.

OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM

W topowym modelu Lahti Pro nie mogło zabraknąć także dodatkowego elementu chroniącego zdrowie w dłuższym okresie. Projektanci Lahti Pro, po zapoznaniu się z wynikami najnowszych badań dotyczących szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego, zdecydowali o dodaniu do jednej z kieszeni specjalnej wkładki skutecznie absorbującej tego typu promienie. Teraz chowając swój telefon do takiej właśnie kieszonki mamy pewność, że szkodliwe fale nie mają dostępu do naszego ciała. Niezwykle funkcjonalny drobiazg.

Nowa kolekcja odzieży roboczej Lahti Pro

INNOWACJE, KTÓRE STAŁY SIĘ STANDARDEM

Poza tym w spodniach Lahti Pro z rodziny L40509 znajdziemy łącznie, aż 13 kieszeni, w tym praktyczne, powiększone kieszenie monterskie. Wstawki odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo podczas pracy. Potrójne szwy. Dodatkowe wzmocnienie szwów w kroku. Oczko na klucze. Szlufkę na młotek.
Trzy uchwyty na miarkę. Do kieszeni możemy zapakować naprawdę dużo, bo wykonano je ze specjalnie wzmocnionego materiału. Mamy jeszcze kieszenie na nakolanniki oraz obszyty materiałem poliester 500 D dół nogawek.

INNE MODELE

Takie same, jak opisane wyżej rozwiązania, znajdziemy w ogrodniczkach L40609 oraz bluzach roboczych L40410. W przypadku ogrodniczek warto wspomnieć o znakomitym rozwiązaniu problemów samoczynnego luzowania się zapięcia szelki. Dla dodatkowego zwiększenia komfortu zastosowano droższą, ale skuteczniejszą konstrukcję zapięcia. Przepleciona szelka jest w nim pewnie blokowana i nie dochodzi do rozregulowania ustawionej pozycji.
We wszystkich opisanych ubraniach znajdziemy także odbijające światło wstawki, które mogą mieć zbawienne znaczenie w warunkach ograniczonej widoczności. Kiedy kierowca może dostrzec nas wcześniej, zyskuje dodatkowe sekundy na podjęcie decyzji o dalszej bezpiecznej jeździe. Warto o takich drobiazgach pamiętać.

Poprzedni

Balkony w technologii Kreisel

Balkony w technologii Kreisel
Następny
Impregnat koloryzujący do kostki brukowej

Impregnat koloryzujący do kostki brukowej