Nowe kleje-uszczelniacze w rodzinie Fix All

Producent: SOUDAL
marzec 2019

Firma Soudal wzbogaca gamę klejów-uszczelniaczy Fix All o dwa nowe rozwiązania: Fix All X-Treme Power oraz Fix All High Tack Clear. Tym samym zakres możliwych zastosowań flagowych produktów Soudal staje się jeszcze szerszy niż dotychczas.

Kleje-uszczelniacze Fix All powstały przy wykorzystaniu innowacyjnej, opatentowanej przez Soudal technologii polimerów SMX. Cechują się bardzo elastyczną spoiną, wysoką wytrzymałością połączenia oraz perfekcyjną przyczepnością do niemal wszystkich materiałów budowlanych. Ponadto mogą być aplikowane nawet na wilgotnych powierzchniach, dają się malować i są neutralne chemicznie.
Jedną z podstawowych zalet klejów- -uszczelniaczy Fix All jest wszechstronność. Znajdują zastosowanie przy rozmaitych pracach remontowo-wykończeniowych: od klejenia i fugowania paneli, poprzez uszczelnianie brodzika prysznicowego, do mocowania różnego rodzaju przedmiotów bez konieczności wiercenia ścian. Wykazują wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu doskonale sprawdzą się również podczas prac na zewnątrz budynku.

SOUDAL - Nowe kleje-uszczelniacze w rodzinie Fix All
SOUDAL - Nowe kleje-uszczelniacze w rodzinie Fix All

Gama tych klejów-uszczelniaczy dotychczas obejmowała: Fix All Flexi, Fix All Turbo (który umożliwia obciążenie połączenia zaledwie po 20 minutach), Fix All High Tack (o bardzo wysokiej sile chwytu początkowego) oraz Fix All Crystal (o całkowicie przezroczystej spoinie). Teraz do rodziny Fix All dołączają dwa nowe rozwiązania: Fix All X-Treme Power oraz Fix All High Tack Clear.
Fix All X-Treme Power to super mocny klej, który został opracowany z myślą o natychmiastowym montażu dużych i ciężkich elementów w miejscach, gdzie nie ma możliwości mechanicznego podparcia. Ekstremalnie wysoka siła chwytu początkowego zapewnia przenoszenie obciążeń do 400 kg/m2, i to od razu po przyłożeniu. Dodatkowym atutem Fix All X-Treme Power jest specjalna końcówka aplikacyjna, która pozwala na wygodne nałożenie kleju.
Z kolei Fix All High Tack Clear łączy w sobie wysoką wytrzymałość (320 kg/10 cm2) z krystaliczną przejrzystością. Dzięki temu idealnie nadaje się do mocowania ciężkich przedmiotów bez konieczności mechanicznego unieruchomienia w sytuacji, gdy potrzebna jest niewidoczna spoina. Ponadto Fix All High Tack Clear nie emituje szkodliwych związków lotnych, co potwierdza znak EC1 Plus.
Za pomocą klejów Fix All możemy tworzyć oryginalne dekoracje DIY i „sklejać” nawet bardzo śmiałe pomysły. Co więcej, kleje Fix All dostępne są nie tylko w kartuszach, ale także w małych tubkach o pojemności 125 ml, które stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku drobnych napraw i prac wykończeniowych.
W punktach PSB kleje-uszczelniacze Fix All, podobnie jak inne produkty marki Soudal, zostały przyporządkowane do odpowiednich kategorii produktowych. W ten sposób klienci mogą łatwo i szybko dokonać wyboru rozwiązania optymalnie dostosowanego do ich potrzeb.

Poprzedni

Sikaflex® -11fc+ od 50 lat jest twoim najmocniejszym narzędziem

Sikaflex® -11fc+ od 50 lat jest twoim najmocniejszym narzędziem
Następny
Dynamika popytu i cen na materiały budowlane

Dynamika popytu i cen na materiały budowlane