Sikaflex® -11fc+ od 50 lat jest twoim najmocniejszym narzędziem

Producent: SIKA
marzec 2019
Sikaflex®-11fc+ od 50 lat jest twoim najmocniejszym narzędziem

Firma Sika świętuje 50. urodziny najlepszego uszczelniacza na świecie. 
Sikaflex®-11FC+
od 50 lat jest niezawodnym i wszechstronnym materiałem wykorzystywanym codziennie, zapewniając sukces wykonawcom na dużych i małych budowach. Sikaflex-11FC+ świetnie sprawdza się w codziennej pracy dekarza, posadzkarza, parkieciarza, glazurnika, malarza, a także domowego majsterkowicza.

Sikaflex®-11FC+ jest od lat z powodzeniem stosowany do uniwersalnego klejenia w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni m.in. parapetów, progów, stopni, listew przyściennych, płyt ochronnych i okładzinowych, elementów prefabrykowanych.
Stosuje się go także do wypełniania i uszczelniania pionowych i poziomych szczelin, izolacji akustycznej przejścia rur, uszczelniania między przegrodami, uszczelniania połączeń elementów metalowych i drewnianych.

Sikaflex
Sikaflex

Obecnie dostępne barwy to: biała, szara, brązowa, jasnobrązowa, czarna, beżowa, czerwień ceramiczna, grafitowa.
Ciesząca się zaufaniem i wysoką jakością seria Sikaflex® została rozszerzona o błyskawiczny klej konstrukcyjny Sikaflex®-118 Extreme Grab.

Sikaflex®-118 Extreme Grab to nowy klej montażowy o bardzo wysokiej przyczepności początkowej. Zapewnia możliwość przyklejania ciężkich elementów bez tymczasowego mocowania. Stosuje się go wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń do klejenia m.in. takich elementów jak: kamienie, cegły, parapety, progi, lustra, drewniane listwy, ciężkie profile. Podstawowe zalety:
· trzyma natychmiast,
· mocne i elastyczne połączenie,
· do klejenia ciężkich przedmiotów.

Poprzedni

Szalunki fundamentowe Tassu

Szalunki fundamentowe Tassu
Następny
Nowe kleje-uszczelniacze w rodzinie Fix All

Nowe kleje-uszczelniacze w rodzinie Fix All