Najlepszy podkład pod panele podłogowe

Producent: DECORA
marzec 2020

Rewelacyjnie wyciszają, zwiększają trwałość podłogi, chroniąc zamki paneli oraz są idealne na ogrzewanie podłogowe, pozwalają ograniczyć wydatki na ogrzewanie nawet o kilkaset złotych rocznie. Podkłady wykonane z połączenia minerałów i poliuretanu PROTECTOR marki AFIRMAX zyskują coraz większą popularność na polskim rynku.

Najlepszy podkład pod panele podłogowe

NA POCZĄTEK WYCISZAJĄ

Przede wszystkim ze względu na swoją budowę panele laminowane są dużo głośniejsze od innych podłóg. Podkłady AFIRMAX PROTECTOR świetnie pochłaniają fale dźwiękowe i wyciszają podłogę. Różnica w użytkowaniu podłogi jest kolosalna, efekt stukania zostaje niemal zupełnie wyeliminowany.

CHRONIĄ NAJLEPIEJ

Kupując nową podłogę nie chcemy mieć z nią problemów przez co najmniej parę lat. Najbardziej kruchym i wrażliwym elementem paneli są ich połączenia, zwane zamkami. Kluczową rolą w ochronie podłogi pełni odpowiedni podkład, a najważniejsze parametry opisujące wytrzymałość podkładu to odporność na ściskanie (CS) i obciążenie dynamiczne (DL). Ważne, aby podkład stanowił podparcie i amortyzował siły, które działają na podłogę, chroniąc w ten sposób zamki.

POZWALAJĄ ZAOSZCZĘDZIĆ

Kolejna rzecz, która zwiększa popularność podkładów Afirmax to rosnąca liczba nowych domów i mieszkań z ogrzewaniem podłogowym. Standardowy 8 mm panel i popularny podkład 5 mm ekopłyta – to strata rzędu prawie tysiąca złotych rocznie. Podkłady AFIRMAX są kilkukrotnie lepsze, dzięki bardzo niskiemu oporowi cieplnemu.

JAK POMÓC KLIENTOWI WYBRAĆ ODPOWIEDNI PODKŁAD?

Jeśli chcemy ułatwić klientowi wybór podkładu, kluczem jest odpowiednie określenie potrzeb. W przypadku gdy poza najlepszymi podkładami na rynku, potrzebujemy szerszej oferty wysokiej jakości podkładów, to sprawdzonymi w wielu europejskich sieciach DIY są produkty serii SECURA AQUASTOP SMART marki ARBITON. Podkłady te zawierają zintegrowaną folię paroizolacyjną i taśmę klejącą, dzięki czemu nie tylko ułatwiają montaż, ale też zapewniają 100% ochronę podłogi. Kolorowe kartony i intuicyjny opis na ekspozycji to nie tylko łatwy sposób komunikacji, ale wygoda dla personelu sklepu – któremu oszczędzamy czas na wykładanie towaru na półki. Nie bez znaczenia jest też znak MADE IN POLAND, co w tym wypadku oznacza najwyższej jakości.

DECORA - podkłady pod panele podłogowe
Poprzedni

Poradnik glazurniczy - Montaż płytek w rozmiarze XXL

Poradnik glazurniczy - Montaż płytek w rozmiarze XXL
Następny
Rotafinish – powierzchnie Q4 szybciej niż zwykle

Rotafinish – powierzchnie Q4 szybciej niż zwykle