Partnerzy 18 Targów PSB i ich opinie

marzec 2020

Partnerami generalnymi wydarzenia po raz kolejny były firmy: Blue Dolphin Tapes (XL Tape Internationale), Kreisel, Rockwool oraz po raz pierwszy firma Stalco. A partnerami wspierającymi firmy: Atlas, Baumit, Betafence, Cement Ożarów, Ferro, Hörmann, Isover, Karcher, Polbruk, Swiss Krono, Termo Organika, Tikkurila, Trzuskawica oraz Ursa.

ILONA MEYER – dyrektor ds. sprzedaży i marketingu KREISEL Technika Budowlana sp. z o .o.
Firma KREISEL Technika Budowlana uczestniczyła w 18 Targach Grupy PSB po raz kolejny w gronie generalnych partnerów. Dla nas producentów to najważniejsze w roku wydarzenie, które ma na celu zawarcie przede wszystkim nowych kontaktów handlowych oraz zbudowanie dobrych relacji z obecnymi partnerami Grupy PSB.

KREISEL na Targach Grupy PSB

Targi te umożliwiają nam przedsiębiorcom zaprezentowanie nowości produktowych i rozwiązań, które wdrażamy systematycznie na rynek m.in. takich jak: tynki termoregulujące oraz farby i tynki antykondensacyjne.
Nasze stoisko odwiedziło wielu partnerów handlowych, co przełożyło się na podpisanie kontraktów na bardzo wysoką kwotę. Po dwóch rekordowych miesiącach 2020 roku wierzymy, że kolejne przyniosą również wiele sukcesów.
Targi Grupy PSB jak co roku były zorganizowane na bardzo wysokim poziomie, czego gratulujemy organizatorom i życzymy zdrowia.

TOMASZ ARAMOWICZ – dyrektor sprzedaży ROCKWOOL Polska
Po raz kolejny uczestniczyliśmy w Targach PSB w roli partnera generalnego. To cykliczne wydarzenie, zorganizowane u progu sezonu budowlanego, uważamy za udane. Jak co roku, nasza oferta handlowa spotkała się z dużym zainteresowaniem partnerów PSB, a stoisko przyciągnęło w tym roku nie tylko odbiorców wełny skalnej. Przychodziły również osoby zainteresowane naszym

ROCKWOOL Polska na Targach PSB

innowacyjnym podejściem. Cieszy nas, że partnerzy handlowi, tak chętnie otworzyli się na nowe elektroniczne rozwiązania, a w szczególności na nasz nowy sposób zawierania kontraktów w formie elektronicznej. Tegoroczne Targi w Kielcach były świetną okazją, aby zwyczajnie się spotkać, wymienić parę zdań i poglądów, jak również zacieśnić współpracę i relacje, co w dzisiejszym pędzącym świecie jest coraz trudniejsze.

MAREK ZAJĄC – prezes STALCO
Firma Stalco Group po raz pierwszy została generalnym partnerem Targów Grupy PSB.
Na Targach udało się nam podpisać zamówienia o wartości wyższej o 28%, w stosunku do roku 2019.
Pomimo tego, że mamy jedną z największych dynamik wzrostu w Grupie PSB, naszym celem nie jest zostanie największym dostawcą ale najlepszym, tak aby dostarczać produkty i świadczyć serwis na najwyższym poziomie.
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

STALCO  na Targach Grupy PSB

TAISA BIELAT – dyrektor handlowy XL TAPE INTERNATIONAL sp. z o.o.
Firma XL Tape jak co roku z satysfakcją uczestniczyła w Targach Grupy PSB. Kolejna 18. już edycja Targów oficjalnie otworzyła sezon budowlany w Polsce.
Szeroka formuła Targów umożliwia firmie poza zawarciem kontraktów handlowych, prezentację innowacyjnych rozwiązań, nowości produktowych oraz wskazania kierunku, w którym zamierzamy rozwijać się wspólnie z Grupą PSB.
Obecność na Targach jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zacieśnienia współpracy z obecnymi partnerami handlowymi oraz nawiązania nowych kontraktów handlowych.
Uważamy, iż tak liczna reprezentacja partnerów Grupy PSB na Targach świadczy o dobrych perspektywach rozwoju rynku w tym roku.
Wartość złożonych deklaracji potwierdza tylko tą tezę. Czas na realizację zamówień.

XL TAPE INTERNATIONAL na Targach Grupy PSB
Poprzedni

18 TARGI GRUPY PSB – podsumowanie

18 TARGI GRUPY PSB – podsumowanie