Stop wilgoci! - osuszacz powietrza

marzec 2020
HAUS&LUFT

Zbyt duża i zbyt długo utrzymująca się wilgoć w pomieszczeniach domu czy mieszkania to powód do niepokoju. Jej przyczyną są m.in. brak odpowiedniej wentylacji, zbyt szczelne okna – zwłaszcza plastikowe, czy źle izolowane mury. W efekcie nawet codzienne czynności, takie jak: gotowanie czy kąpiel mogą powodować, że poziom wilgotności w pomieszczeniu nadmiernie wzrasta. Efekt, który odczujemy dość szybko to m.in. nieprzyjemny zapach odzieży w szafach czy psucie się pożywienia. Z kolei w dłuższej perspektywie nadmiar wilgoci w powietrzu stwarza doskonałe warunki do rozwoju pleśni, grzybów, roztoczy, bakterii. Są to czynniki znacznie zwiększające prawdopodobieństwo wystąpienia kłopotów ze zdrowiem: alergii czy rozwoju chorób układu oddechowego. Aby temu zapobiec warto skorzystać z najnowszego osuszacza powietrza HL-OP-20 marki Haus & Luft.

Osuszacz powietrza Haus & Luft HL-OS-20
Osuszacz powietrza Haus & Luft HL-OS-20
Osuszacz powietrza Haus & Luft HL-OS-20

ZDROWE POWIETRZE W TWOIM DOMU

Osuszacz powietrza Haus & Luft HL-OS-20 to wydajne – do 20 litrów na dzień, profesjonalne urządzenie, które posiada możliwość osuszania powietrza w zakresie od 35 do 80% RH (Relative Humidity – wilgotność względna). Aby sprostać oczyszczeniu i osuszeniu powietrza w pomieszczeniu, urządzenie zostało wyposażone w:
+ wstępny i węglowy filtr powietrza,
+ lampę bakteriobójczą UV,
+ moduły odpowiadające za pomiar wilgotności powietrza, programowanie, kontrolę stopnia zawilgocenia (higrometr, humidistat, higrostat),
+ TIMER pozwalający na opóźnione załączenie lub wyłączenie osuszacza w zakresie od 1 do 24 godzin,
+ wewnętrzny, 4-litrowy pojemnik na wodę z systemem odpływu.
Inteligentne urządzenie może pracować w trybie LOW, HIGH lub SMART, czyli automatycznego dobru parametrów i pracy do poziomu wilgotności powietrza. Funkcja DEFROST automatycznie rozmraża element wewnętrzny osuszacza, usprawniając jego działanie.
Urządzenie HL-OS-20 komunikuje się poprzez cyfrowe i kolorystyczne wskaźniki,
informując o aktualnym poziomie wilgotności czy zapełnieniu zbiornika na wodę.
Dzięki praktycznym uchwytom i kółkom oraz możliwości zmiany kąta nadmuchu, osuszacz nie sprawia problemów z przemieszaniem i ustawianiem go w miejscach gdzie jest potrzebny.

http://haus-luft.com/katalog-produktow/osuszacze-powietrza/osuszacz-powietrza-hl-os-20/

Poprzedni

Hydroizolacja na balkonach AQUA DUO 822

Hydroizolacja na balkonach AQUA DUO 822
Następny
SIKAFLEX® -118 EXTREME GRAB – błyskawiczny klej konstrukcyjny

SIKAFLEX® -118 EXTREME GRAB – błyskawiczny klej konstrukcyjny