Nowa, kompleksowa oferta do izolacji poddaszy i ścian działowych wełną skalną rockwool – zasługujesz na to!

Producent: ROCKWOOL
marzec 2021

Nasz świat się zmienia nieustannie, a ROCKWOOL pomaga mu obierać właściwy kierunek. Zawsze szuka bardziej innowacyjnych sposobów rozwiązywania głównych globalnych wyzwań i budowania miast przyszłości, z większym szacunkiem dla ich mieszkańców i środowiska. Uwalnia więc naturalną moc skały, by wzbogacać nowoczesne życie. I wciąż ulepsza, wprowadzając nową, kompleksową ofertę materiałów izolacyjnych najlepszej jakości do izolacji poddasza oraz ścianek działowych, adresowaną zarówno do dostawców i wykonawców termoizolacji, jak i mieszkańców domów jednorodzinnych oraz użytkowników budownictwa komercyjnego.

WEŁNA SKALNA ROCKWOOL

Nowe, wyjątkowe portfolio produktów z wełny skalnej ROCKWOOL do izolacji to nie tylko odpowiedź na zmieniające się Warunki Technicznie, ale również rozwinięcie oferty i jej kompleksowość pozwalająca na dopasowanie produktów do potrzeb i wymagań klientów, typów konstrukcji czy budynków, a także komfortu pracy wykonawców. Zawiera najwyższej jakości produkty przeznaczone do izolacji poddaszy i ścian działowych w domach jednorodzinnych, do budownictwa szkieletowego czy rozwiązań akustycznych w budynkach użyteczności publicznej i budynkach komercyjnych. Zastosowanie trwałej izolacji z wełny skalnej ROCKWOOL podczas izolacji poddasza i ścian działowych, pomoże nie tylko stworzyć odpowiedni mikroklimat we wszystkich pomieszczeniach, ale także zaoszczędzić znaczne środki na ogrzewaniu i klimatyzacji oraz znacząco poprawić bezpieczeństwo pożarowe całego budynku.

NOWE PORTFOLIO

Pełna oferta to aż 9 nowych produktów, rozróżnionych gęstością oraz jakością, o najwyższych parametrach mechanicznych i technicznych, podzielonych na znane już dobrze półki jakościowe. Nowe produkty z wełny skalnej spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania wykonawców i inwestorów.

Półka PREMIUM to zupełnie nowa jakość. Innowacyjna technologia produkcji płyt zapewnia najniższą lambdę wśród wełen skalnych, najwyższą gęstość wśród materiałów izolacyjnych, a także najlepsze parametry akustyczne. Trwalsze opakowania (mocniejsze folie i ich zgrzewy) to maksimum bezpieczeństwa podczas transportu i składowania.

SUPERROCK PREMIUM

SUPERROCK PREMIUM – płyta o najlepszych parametrach termicznych i akustycznych wśród wełen skalnych oraz o najwyższej gęstości wśród materiałów izolacyjnych. Zaprojektowana do izolacji poddaszy o wyższych wymaganiach termicznych i akustycznych, także w rozwiązaniach nakrokwiowych oraz ścian o konstrukcji szkieletowej.

TOPROCK PREMIUM

TOPROCK PREMIUM – wielkowymiarowa mata o najlepszych parametrach termicznych i akustycznych wśród wełen skalnych oraz o najwyższej gęstości wśród materiałów izolacyjnych. Mata stosowana do izolacji poddaszy o wyższych wymaganiach termicznych i akustycznych.

ROCKTON PREMIUM

ROCKTON PREMIUM – płyta o najlepszych parametrach termicznych i wybitnych parametrach akustycznych oraz o najwyższej gęstości wśród materiałów izolacyjnych. Płyta może być stosowana w wielu aplikacjach, m.in. do izolacji poddaszy, ścian działowych oraz ścian szkieletowych.

Półka SUPER to innowacyjne produkty o bardzo wysokiej gęstości, możliwe do zastosowania w wielu rozwiązaniach. Posiadają znakomite parametry termiczne i akustyczne. Nowe, mniejsze rolki zapewniają więcej metrów kwadratowych na palecie i oszczędność miejsca w magazynie. Podobnie jak w przypadku produktów z półki PREMIUM zapakowane zostały w nowe trwalsze opakowania (mocniejsze folie i ich zgrzewy).

SUPERROCK

SUPERROCK – płyta o znakomitych parametrach termicznych i akustycznych oraz o bardzo wysokiej gęstości. Zaprojektowana do izolacji poddaszy, także w rozwiązaniach nakrokwiowych, i ścian o konstrukcji szkieletowej.

TOPROCK SUPER

TOPROCK SUPER – wielkowymiarowa mata w rolce o zmniejszonym rozmiarze (średnica rolki 40 cm), znakomitych parametrach termicznych i akustycznych i o bardzo wysokiej gęstości. Zaprojektowana do zabezpieczania poddaszy jako izolacja termiczna i akustyczna.

ROCKTON SUPER

ROCKTON SUPER – płyta o znakomitych parametrach termicznych i akustycznych oraz o bardzo wysokiej gęstości. Płyta może być stosowana w wielu różnych aplikacjach.

Półka PLUS to produkty o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych, o wysokiej gęstości, spełniają większość wymagań stawianych w klasyfikacjach suchej zabudowy. Nowe, mniejsze rolki zapewniają więcej metrów kwadratowych na palecie i oszczędność miejsca w magazynie. Również w przypadku produktów z półki PLUS nowe opakowania są trwalsze, podnosząc bezpieczeństwo magazynowania i transportu.

ROCKMIN PLUS

ROCKMIN PLUS – płyta o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych oraz o wysokiej gęstości. Wykorzystywana do izolacji poddaszy, stropów belkowych, ścian działowych oraz ścian o konstrukcji szkieletowej.

TOPROCK PLUS

TOPROCK PLUS – wielkowymiarowa mata w rolce o zmniejszonym rozmiarze (średnica rolki 40 cm), bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych oraz o wysokiej gęstości. Wykorzystywana szczególnie do izolacji poddaszy.

Półka STANDARD to płyty o dobrych parametrach izolacyjnych i akustycznych. Są lekkie, o nieco niższej gęstości niż produkty z półki PLUS, odporne na ogień i wodę, dzięki czemu sprawdzają się dobrze w bardzo wielu aplikacjach.

ROCKMIN

ROCKMIN – płyta o dobrych parametrach termicznych i akustycznych oraz o nieco niższej gęstości. Stosowana do izolacji m.in. poddaszy, stropów belkowych, sufitów podwieszanych i ścian działowych.

Wełny ROCKWOOL

Nowe produkty ROCKWOOL to najwyższa półka i zupełnie nowa jakość izolacji kluczowych elementów każdego budynku – poddasza i ścian działowych. Produkty są jeszcze bardziej trwałe, wytrzymałe i skuteczne. Dzięki tym modyfikacjom inwestorzy mogą dobrać dla siebie idealne rozwiązanie na lata, a wykonawcy zyskują większy komfort pracy i wygodę. Nowe produkty wspierają tych, którzy chcą się wyróżnić na rynku jakością wykonanego ocieplenia i innowacyjnym podejściem. Nowe portfolio produktowe od ROCKWOOL to w końcu przybliżenie realizacji marzeń o ciepłym, przytulnym i bezpiecznym domu dla każdego.

www.rockwool.pl

Poprzedni

Zostań ekspertem montażu z kołkami rozporowymi i zamocowaniami ramowymi RAWLPLUG

Zostań ekspertem montażu z kołkami rozporowymi i zamocowaniami ramowymi RAWLPLUG
Następny
Trzy marki łączą się w KNAUF CEILING SOLUTIONS

Trzy marki łączą się w KNAUF CEILING SOLUTIONS