PROFIX rozwija ofertę ogrodową

Producent: PROFIX
marzec 2021

W ubiegłym roku Polacy na nowo odkryli radość posiadania własnego, nawet najmniejszego ogrodu. Wszytko wskazuje na to, że startujący właśnie sezon stanie się znakomitym pretekstem do zakupu kolejnych narzędzi ułatwiających pielęgnację przydomowej roślinności.

Z myślą o pasjonatach oraz tych, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z ogrodnictwem Profix wydał nowy „Katalog Ogród 2021”, w którym prezentuje narzędzia i akcesoria niezbędne w czasie prac ogrodniczych. Część z nich to produkty znajdujące się na rynku od niedawna lub debiutujące w tym roku.
Przeglądając multimedialną wersję „Katalogu Ogród 2021” dostępną pod adresem ogrod.proline-tools.pl warto zwrócić szczególną uwagę na nowe szybkozłączki i zraszacze. Zostały one wykonane w biało-czerwonej linii kolorystycznej. Poza tym w odróżnieniu od obecnych już w ofercie Profix tego typu rozwiązań, posiadają m.in. wykończenia SOFT-GRIP. Do tej pory tego typu rozwiązania stosowano jedynie w narzędziach, których używanie wiązało się z koniecznością użycia dużej siły. Okładziny z tworzywa termoplastycznego (TPR) zdecydowanie poprawiają przyleganie narzędzia do dłoni, tworząc lepszą powierzchnię styku. To z kolei umożliwia aplikowanie większej siły i minimalizuje ryzyko wypadnięcia narzędzia z dłoni oraz ułatwia czynności związane z montażem i demontażem. Okładzina SOFT-GRIP zachowuje swoje właściwości nawet wtedy kiedy przedmiot jest wilgotny. Użytkownik może bez przeszkód i szybko zdemontować wąż z kranu lub też wymienić, odłączyć zraszacz.

SZYBKOZŁĄCZA PROLINE Z LINII PREMIUM

SZYBKOZŁĄCZA PROLINE Z LINII PREMIUM

Obecnie nową rodzinę szybkozłączy stanowią: szybkozłącza przelotowe 1/2” i 3/4”, szybkozłącza stop 1/2” i 3/4” wyposażone w zawór zatrzymujący strumień wodny, reparatory 1/2” i 3/4” służące do łączenia dwóch węży oraz przyłącza z gwintem wewnętrznym umożliwiające podłączenie do kranu węży 1/2”, 3/4” i 1”.

ZRASZACZE PROLINE Z LINII PREMIUM

ZRASZACZE PROLINE Z LINII PREMIUM

Należy do nich grupa czterech modeli zraszaczy przeznaczonych do ręcznego podlewania:
1. PROLINE 99374
– posiada obrotową, wielofunkcyjną głowicę, która umożliwia uzyskanie 8 rodzajów strumieni wody,
2. PROLINE 99376 – wyposażono w rozsuwaną lancę teleskopową w zakresie 80–120 cm,
3. PROLINE 99372 – o kształcie pistoletowym, zamiast wielofunkcyjnej głowicy, zastosowano dyszę o regulowanym płynnie strumieniu wodnym w zakresie od delikatnej mgiełki do silnej punktowej strugi,
4. PROLINE 99370 – to zraszacz prosty wyposażony w dyszę z płynną regulacją strumienia wodnego, taką jak w pistoletowym modelu 99372.

www.ogrod.proline-tools.pl

Poprzedni

Akustyczne sufity podwieszane OWAcoustic®

Akustyczne sufity podwieszane OWAcoustic®
Następny
Niezawodny duet – gipsy szpachlowe NIDA START i NIDA FINISH

Niezawodny duet – gipsy szpachlowe NIDA START i NIDA FINISH