Nowoczesne i z charakterem drzwi wewnętrzne firmy Hörmann

Producent: HÖRMANN
marzec 2022

Drzwi pokojowe to ważny element architektury wnętrz. Świadomie zastosowane nadają pomieszczeniom charakter. Myśląc o indywidualnej aranżacji, inwestorzy szukają drzwi wewnętrznych, które jednocześnie wpisują się w obowiązujące trendy. Rozwiązania firmy Hörmann otwierają szerokie możliwości projektowania wnętrz w każdym stylu.

HORMANN - Drzwi wewnętrzne

POPIEL W NOWOCZESNYM WZORNICTWIE

Dużą popularnością wśród inwestorów cieszą się drzwi wewnętrzne w odcieniach szarości. Dlatego firma Hörmann poszerzyła ofertę drzwi pokojowych o modny kolor popielaty - delikatną gradację dostępnego dotąd koloru jasnoszarego i antracytowego, który pasuje do wnętrz w każdym stylu. Ten odcień oferowany jest do pięciu typów drewnianych drzwi wewnętrznych o różnej powierzchni, w tym także powierzchni ultramatowej czy w strukturze lnu lub łupka.

PERFEKCYJNIE DOPASOWANE KLAMKI I ZAWIASY

Kolor popielaty dobrze komponuje się z kolorami akcentującymi, w tym z okuciami serii black.edition w nowym matowym kolorze czarnym. W odpowiedzi na rosnącą popularność czarnych elementów wykończeniowych firma Hörmann oferuje klamki drzwiowe ze zlicowaną rozetą Planar w kolorze czarnym. Harmonijnym uzupełnieniem bezprzylgowych drzwi wewnętrznych firmy Hörmann są też ukryte zawiasy w wersji black.edition. Dzięki temu drzwi zyskują nowoczesny i spójny charakter.

KOLOROWE AKCENTY

Indywidualny styl wnętrz mieszkalnych mogą podkreślać też kolorowe krawędzie skrzydeł drzwiowych. Takim rozwiązaniem, które oferuje firma Hörmann, jest dostępna w kolorystycznie kontrastowym wykonaniu krawędź 4Protect do drzwi pokojowych z powierzchnią Duradecor. To nie tylko estetyczne, ale także bardzo wytrzymałe wykończenie skrzydła, dzięki któremu drzwi pokojowe są mniej podatne na mechaniczne uszkodzenia związane z codziennym użytkowaniem. Kontrastowa krawędź 4Protect może być wykonana w kolorze brązowoszarym, antracytowym, białym, jasnoszarym, a także w kolorze czarnym i popielatym.
Wyjątkowy charakter domowych pomieszczeń pozwalają też uwydatnić ozdobne aplikacje w postaci intarsji wpuszczanych w płytę drzwiową. Oprócz zagłębionych w skrzydle i zlicowanych z jego powierzchnią aplikacji imitujących stal nierdzewną, firma Hörmann oferuje teraz także trzy matowe warianty w kolorze czarnym, złotym i brązowym.

DRZWI PEŁNOSZKLANE W STYLU LOFTOWYM

Nowoczesne wzornictwo industrialne to nie tylko meble, oprawy oświetleniowe czy dekoracje, ale również drzwi wewnętrzne. Firma Hörmann ma także w ofercie drzwi pełnoszklane i drzwi z przeszkleniem w modnym stylu industrialnym. Dobrze wpisują się one w loftowy klimat, a czarne poziome i pionowe linie o szerokości 7 mm wraz z klamkami i okuciami serii black.edition, stanowią harmonijną całość i elegancki akcent w nowoczesnych wnętrzach.

www.hormann.pl

Poprzedni

Bezinwazyjna naprawa tynku cementowo-wapiennego przy użyciu Grunt-Tynku

Bezinwazyjna naprawa tynku cementowo-wapiennego przy użyciu Grunt-Tynku
Następny
Modeco Expert – produkty do prac elektroinstalacyjnych

Modeco Expert – produkty do prac elektroinstalacyjnych