Blachodachówki panelowe w ofercie Braas

maj 2018
BRASS

Marka Braas doskonale znana z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych,
wprowadza na rynek nowość – blachodachówki panelowe.

Blachodachówki panelowe w ofercie Braas

Rozbudowa portfolio produktowego Braas to wyjście naprzeciw potrzebom szerokiej grupy klientów, którzy poszukują różnorodnych rozwiązań w zakresie pokryć dachowych. Modele blachodachówek panelowych to sprawdzone i popularne kształty Decra® i Quadro, dobrze znane z asortymentu firmy Icopal, która razem z Monier Braas należy do międzynarodowego koncernu BMI Group.
Blachodachówki panelowe Braas wyróżnia trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz nowoczesna forma. Grupa blachodachówek Decra® składa się z dwóch odmiennych linii stylistycznych:
+ blachodachówki z posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych, dostępne w kilku kolorach, w kształcie Decra® Classic (przypominająca klasyczną dachówkę) oraz Decra® Stratos (wzorowana na drewnianym goncie),
+ blachodachówki lakierowane proszkowo – Decra®  oferowane w sześciu kolorach, z wykończeniem lakierowanym na wysoki połysk lub satynowym.
Model Quadro wyróżnia się na rynku, ponieważ jest to pierwsza w Polsce blachodachówka o płaskim profilu. Dzięki temu doskonale podkreśla charakter nowoczesnej architektury. Quadro jest lakierowana proszkowo (po wytłoczeniu) i oferowana w czterech wariantach kolorystycznych. Blachodachówki panelowe Braas sprawdzą się jako pokrycie dachowe zarówno domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, nowo budowanych oraz modernizowanych.

Blachodachówka 'Dectra'

Razem z blachodachówkami panelowymi dostępny jest szeroki wybór akcesoriów i materiałów montażowych dostosowanych specjalnie do tego typu pokrycia. Gąsiory, wiatrownice, pasy nadrynnowe, wsporniki do ław kominiarskich, wsporniki do płotków przeciwśniegowych, taśmy wentylacyjne, wkręty i gwoździe dedykowane są specjalnie blachodachówkom panelowym, umożliwiając efektywny, pewny montaż i staranne wykończenie. Dla poprawnego rozwiązania wentylacji i zabezpieczenia strefy kalenicy zaleca się stosowanie taśm kalenicowych Figaroll Plus oraz Figaroll 2. Do uszczelnienia kominów czy lukarn doskonale sprawdzą się taśmy uszczelniające Wakaflex. Jako warstwę wstępnego krycia zaleca się natomiast stosowanie wybranych modeli membran Divoroll, które są objęte gwarancją funkcjonalności: Divoroll Kompakt 2S/ Divoroll Universal + 2S, Divoroll Top RU/Divoroll Maximum+ 2S.

Blachodachówki panelowe Braas Decra® i Quadro objęte są 30-letnią Gwarancją Jakości Monier Braas.

www.monier.pl

Poprzedni

Ogrodzenie panelowe 3D

Ogrodzenie panelowe 3D
Następny
Marka Ventica - nowość 2018

Marka Ventica - nowość 2018