Ogrodzenie panelowe 3D

maj 2018
POLBRAM
POLBRAM - Ogrodzenie panelowe 3D

Ogrodzenia panelowe 3D produkowane są z ocynkowanych profili stalowych, a na ich wypełnienie składają się ocynkowane druty stalowe. W zależności od wysokości posiadają przetłoczenia w różnych miejscach celem wzmocnienia konstrukcji. Całość malowana jest w zautomatyzowanych, nowoczesnych malarniach proszkowych na kolor zielony (RAL 6005) bądź antracytowy (RAL 7016).
Dzięki swojej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne system panelowy 3D doskonale nadaje się jako ogrodzenie Przemysłowe, m.in. na obiektach sportowych czy osiedlach. Można je zastosować także jako ogrodzenie posesyjne, którego panele ogrodzeniowe wymiarami dopasowane jest do bram i furtek, tak aby całość tworzyła spójne i dobrze wyglądające ogrodzenie.

Ogrodzenie panelowe 3D

Nowością wprowadzoną przez firmę Polbram w sezonie 2018 jest dostępność bram i furtek systemu panelowego 3D w kompletach ze słupami oraz akcesoriami. Bramy dwuskrzydłowe 3D pakowane są w zestawie z zamknięciem dolnym, zamknięciem górnym oraz dwoma słupami bramowymi z wbudowanymi nitonakrętkami na zawiasy. Furtki 3D w zestawie posiadają zestaw furtkowy (klamka, wkładka, zamek), zamknięcie do furtki oraz słup furtkowy z nitonakrętkami i słup gładki. Zestawy dostępne są w pełnej dotychczasowej gamie kolorystycznej czyli ocynk, ocynk + RAL 6005, ocynk + RAL 7016 oraz w wysokościach 1,20 m, 1,50 m. Oczywiście zarówno bramy dwuskrzydłowe jak i furtki posiadają zawiasy w komplecie.

www.polbram.eu

Poprzedni

PCI Barraseal Turbo – innowacyjny materiał hydroizolacyjny

PCI Barraseal Turbo – innowacyjny materiał hydroizolacyjny
Następny
Blachodachówki panelowe w ofercie Braas

Blachodachówki panelowe w ofercie Braas