Zadaszenie tarasu Greenline

maj 2018
VERASOL
Zadaszenie tarasu Greenline

JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Taras to wyjątkowe miejsce odpoczynku i relaksu. W okresie letnim na tarasie koncentruje się życie rodzinno-towarzyskie. Miejsce to powinno mieć wyjątkowy charakter.
Scala Plastics, wyłączny przedstawiciel niemieckiego producenta Verasol®, oferuje szereg sprawdzonych rozwiązań w zakresie zadaszenia tarasów. Zadaszenia z kolekcji Greenline wykonane jest z wysokiej jakości aluminium, malowanego proszkowo, które dostępne są w dwóch kolorach: białym oraz antracytowym.
Solidną konstrukcję pokrywają płyty poliwęglanowe o grubości 16 mm, w trzech kolorach do wyboru:
+ przezroczystym,
+ dymnym,
+ opalowym,

Na zamówienie dostępne są również zadaszenia z wypełnieniem szklanym.
Zastosowanie płyt o grubości 16 mm gwarantuje wytrzymałość na duże obciążenie śniegiem oraz odporność na silne podmuchy wiatru.
Do wyboru mamy 21 standardowych wymiarów zadaszeń od 3 do 7 metrów szerokości oraz od 2 do 4 metrów głębokości. Dzięki specjalnej konstrukcji w zadaszeniach Verasol® możliwa jest duża rozpiętość między dwoma wspornikami. System rynnowy do odprowadzania wody deszczowej w zadaszeniach Verasol® został wbudowany w konstrukcję. Sprawia to, że taras wygląda bardzo estetycznie.

Zadaszenie tarasu Greenline

DODATKOWE WYPOSAŻENIE TARASU

Przesuwna ściana szklana Greenline 
Zadaszenia Verasol® można wyposażyć w niezwykle estetyczny i funkcjonalny system ścian przesuwnych, dzięki którym możemy korzystać z tarasu od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Luksusowe ściany przesuwne dają możliwość zamknięcia zadaszenia tarasowego, chroniąc go przed działaniem warunków atmosferycznych, ale pozwalają zachować maksymalny kontakt z ogrodem. Pełne ściany ze szkła bezpiecznego o grubości 10 mm zapewniają maksymalną przejrzystość, dzięki czemu otwarty efekt zadaszenia tarasu nie zostaje utracony.

Markizy Greenline
Dla zadaszeń Greenline dedykowane są specjalne zacieniające i nastrojowe markizy, które: 
+ są proste do samodzielnego montażu
+ można czyścić w temp. 30 stopni, 
+ dostępne są w kolorze antracytowym i kremowobiałym.

Aluminiowa ściana boczna 
Firma Verasol® dla zapewnienia komfortu wprowadziła do oferty aluminiowe ściany boczne, które dostarczane są w standardowym wymiarze lub istnieje możliwość zamówienia wg indywidualnego wymiaru.

www.verasol.pl ; www.scalaplastics.pl

Poprzedni

Świat z betonu. Czemu nie! Jakość o skandynawskim rodowodzie

Świat z betonu. Czemu nie! Jakość o skandynawskim rodowodzie
Następny
WIŚNIOWSKI - Dobrze mieszkać inteligentnie

WIŚNIOWSKI - Dobrze mieszkać inteligentnie