Modułowy system przechowywania narzędzi i akcesoriów STANLEY® FATMAX®

Producent: STANLEY BLACK & DECKER
maj 2020
STANLEY

Profesjonaliści poszukujący solidnego, modułowego systemu przechowywania nie muszą już dłużej szukać. System STANLEY® FATMAX® PRO-STACK™ jest idealnym rozwiązaniem. Gama znana jest jako STANLEY FATMAX TSTAK™ i zmieniła nazwę oraz rozszerzyła ofertę, aby sprostać wymaganiom jeszcze szerszego grona profesjonalistów.

PRO-STACK

System oferuje tę samą wyjątkową jakość, do której przyzwyczaili się właściciele rozwiązań TSTAK. Solidne moduły PRO-STACK są wyprodukowane zgodnie z rygorystycznymi standardami i zapewniają jeszcze większą wszechstronność i pojemność niż wcześniej. Umożliwiają profesjonalnym użytkownikom stworzenie idealnej konfiguracji przechowywania, organizowania i transportu.

MODUŁOWY SYSTEM PRZECHOWYWANIA NARZĘDZI I AKCESORIÓW STANLEY® FATMAX®

Ponadto nowa gama PRO-STACK jest w pełni kompatybilna z istniejącą serią STANLEY FATMAX TSTAK™. Elementy serii PRO-STACK i TSTAK są wymienne i mogą być używane ze sobą jako część uniwersalnego systemu przechowywania. Ciesząca się zaufaniem użytkowników profesjonalnych z całego świata, seria PRO-STACK obejmuje wiele wytrzymałych modułów, które można łączyć, aby stworzyć indywidualne rozwiązanie dokładnie dopasowane do wszelkich potrzeb.
Zróżnicowana oferta PRO-STACK obejmuje wytrzymałe skrzynki narzędziowe, szuflady, skrzynki otwarte, praktyczne organizery do akcesoriów, torby oraz mobilne rozwiązania transportowe. Skrzynki systemowe PRO-STACK są również używane do przechowywania zestawów narzędzi laserowych STANLEY FATMAX i są kompatybilne z wieloma zestawami elektronarzędzi STANLEY FATMAX.
System jest tak zaprojektowany, aby pasował do siebie w wielu konfiguracjach – ma trwałe zatrzaski boczne, umożliwiające bezpieczne łączenie modułów, ich transport vanem, przemieszczanie za pomocą kółek lub ręczne przenoszenie, w zależności od wykonywanej pracy. Dostępne są różne opcje mobilne dla jeszcze łatwiejszego transportu.

MODUŁOWY SYSTEM PRZECHOWYWANIA NARZĘDZI I AKCESORIÓW STANLEY® FATMAX®

SYSTEM STANLEY®FATMAX® PRO-STACK™ PRZEDSTAWIA:

+ wszechstronny i wytrzymały system przechowywania, który może być rozbudowywany i dostosowywany do indywidualnych potrzeb użytkownika,
+ całkowicie kompatybilny z dotychczasowym portfolio STANLEY® FATMAX TSTAK™,
+ najlepszą organizację narzędzi i akcesoriów z łatwym dostępem do sprzętu podczas wykonywania pracy,
+ szeroki wybór rozwiązań spośród skrzyń, toreb, organizerów oraz modułów transportowych,
+ gamę toreb, z nowymi modelami: klasyczną FMST83297-1 oraz otwartą FMST83296-1,
+ solidny, przystosowany do dużych obciążeń,
+ boczne zatrzaski do piętrowania modułów umożliwiają bezpieczne podpięcie każdego z modułów linii PRO-STACK™, aby maksymalnie ułatwić transport,
+ przenośny i łatwy w manewrowaniu, który zapewnia pełną ochronę wartościowych narzędzi, akcesoriów i mocowań,
+ wkładki z etykietami, które pozwalają na personalizację i łatwą identyfikację zawartości modułów,
+ metalowe zatrzaski o wysokiej wytrzymałości, które zapewniają dodatkową trwałość.

Poprzedni

Niezawodna i unikalna gładź STABILL PG-41

Niezawodna i unikalna gładź STABILL PG-41
Następny
Na jakich pewnych klientow mogą liczyć wykonawcy budowlani?

Na jakich pewnych klientow mogą liczyć wykonawcy budowlani?