Okno dachowe DESIGNO R79 WD – potrójna ochrona

Producent: ROTO
maj 2020

Producent marki Roto Okna Dachowe oferuje okno wysokoosiowe Designo R79 WD z systemem „potrójnej ochrony”. Okno jest odpowiedzią na wymagania współczesnego rynku budowlanego, który kładzie ogromny nacisk na oszczędność energii i ochronę przed stratami ciepła.

Okna ROTO

Okno Designo R79 to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, atrakcyjny design, ergonomię i doskonałe właściwości termoizolacyjne.
Produkt wyposażono w trzyszybowy pakiet szklący wypełniony kryptonem, Termo-blok WD oraz fartuch z folii paroizolacyjnej. Połączenie tych trzech elementów w jednej konstrukcji okna stanowi unikalny system „potrójnej ochrony”.
System „potrójnej ochrony” to:
1. pakiet szklący
o bardzo dobrych parametrach cieplnych w połączeniu z fabrycznie zamontowanymi elementami tzw. „ciepłego montażu” stanowi idealną barierę dla zimna przenikającego do wnętrza pomieszczenia,

Okna ROTO

2. Termo-blok WD fabrycznie zamontowany na całej wysokości i obwodzie ramy okiennej skutecznie ogranicza mostki termiczne występujące na styku okno – dach oraz eliminuje zjawisko kondensacji pary wodnej. Ponadto, Termo-blok WD wykonany jest z materiału o doskonałych parametrach cieplnych,
3. fartuch z folii paroizolacyjnej, który zapewnia ciągłość i szczelność połączenia izolacji przeciwwilgociowej dachu z oknem. Ochrona warstwy termoizolacyjnej dachu przed wilgocią ma duży wpływ na ograniczenie strat ciepła i zwiększa trwałość elementów konstrukcyjnych dachu.

Okna ROTO

Potrójna ochrona, zapewnia wymierne korzyści w postaci oszczędności energii, a także wpływa na poprawę komfortu użytkowania. Ciepła i sucha wnęka okienna, możliwość utrzymania optymalnej temperatury na poddaszu przez cały rok, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowanych rozwiązań. Wykorzystana technologia znacznie ułatwia proces montażu. Producent wyręczył fachowców w pracach związanych z montażem izolacji termicznej wokół ramy okiennej, a tym samym zagwarantował swoim klientom jej prawidłowy montaż. Dotychczasowe żmudne i często zawodne rozwiązania z wykorzystaniem dodatkowych materiałów izolacyjnych nie są już potrzebne.

Okna TOTO

Okno R79 WD to okno dla wymagających klientów. Łatwa i lekka obsługa dzięki zastosowanym siłownikom gazowym, podwyższona oś obrotu zapewniająca swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej – to tylko niektóre cechy tego produktu, które potwierdzają jego wyjątkowość.

Poprzedni

Akcesoria PROLINE do prac glazurniczych

Akcesoria PROLINE do prac glazurniczych
Następny
Niezawodna i unikalna gładź STABILL PG-41

Niezawodna i unikalna gładź STABILL PG-41