Duet mocarny TYTAN PROFESSIONAL KLEJ&USZCZELNIACZ – innowacyjna technologia klejenia i uszczelniania

Producent: SELENA
maj 2022
TYTAN

Od ponad 30 lat Selena stawia na jakość i innowacyjność. Słucha potrzeb rynku i, w oparciu o zdobytą wiedzę, nieustannie szuka rozwiązań, których głównym celem jest ułatwianie i przyspieszanie prac budowlanych, na wszystkich ich etapach. Idea ta pozwoliła firmie na wprowadzenie kolejnej nowości na rynek, zapowiadającej się jako przełom w pracach montażowych oraz w uszczelnianiu.

Klej i Uszczelniacz Mocarny Tytan Professional zostały stworzone jako dwa odrębne produkty. Można je jednak połączyć w zestaw i stosować jako wielofunkcyjny duet. Perfekcyjnie się uzupełniają i są rozwiązaniem uwzględniającym realne potrzeby wykonawców. Oba produkty są kompatybilne ze sobą i na tyle uniwersalne, że mogą być stosowane do szerokiej gamy materiałów oraz powierzchni, zarówno porowatych jak i nieporowatych, takich jak: kamień, metal, lustro, szkło, drewno, MDF, glazura, styropian, beton, korek, klinkier, tworzywa sztuczne (z wyjątkiem PE i PP), płyta g-k itp. Charakteryzują się bardzo niską emisją lotnych związków organicznych, co przyczynia się do spełnienia wymagań, niezbędnych do współtworzenia budynków bezpiecznych i ekologicznych.

KLEJ MOCARNY TYTAN PROFESSIONAL

KLEJ MOCARNY TYTAN PROFESSIONAL

Ekstremalnie mocny (42 kg/cm2), o znakomitej elastyczności jest bezpieczny dla każdego podłoża. Dzięki użyciu technologii polimerów hybrydowych skleja wszystko, natychmiast, bez podpierania, co gwarantuje komfort pracy. Może być stosowany na wilgotnych podłożach. Nie zawiera rozpuszczalników, izocyjanianów ani silikonów, dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia oraz przyjazny środowisku i użytkownikom. Co istotne, pomimo użycia składników nieinwazyjnych, posiada aż 30 lat gwarancji na trwałość spoiny.

SPACE
USZCZELNIACZ MOCARNY TYTAN PROFESSIONAL

USZCZELNIACZ MOCARNY TYTAN PROFESSIONAL

Wodoodporny, malowalny i bezwonny. Odporny na pleść i grzyby, przeznaczony jest do wszystkich powierzchni, w tym bardzo delikatnych. Zastosowana w produkcie technologia SPD (Silanized Polymer Dispersion), pozwala na połączenie zalet kilku produktów – jednocześnie uszczelnia, wypełnia i naprawia. Charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz doskonałą przyczepnością. Przeznaczony do kontaktu z żywnością.

SPACE
DUET IDEALNY

DUET IDEALNY

Oba produkty odporne są na wilgoć, promieniowanie UV i zmienne temperatury. Znacząco optymalizują prace wykończeniowe, a prostota stosowania i zalety użytkowe sprawiają, że nawet osoby słabo obeznane z fachem budowlanym, będą je stosować z łatwością przy wszelkiego rodzaju pracach montażowych, wykończeniowych i naprawczych.
Zważywszy na powyższe walory nazwę Mocarny nadano zatem nieprzypadkowo. Korzystanie z tych ultra nowoczesnych, stworzonych przy wsparciu najnowszych technologii produktów, bez potrzeby uzupełniania ich innymi, z pewnością uczyni każdego użytkownika prawdziwym mocarzem budowy. Duet Mocarny będzie niezastąpiony w podręcznej skrzynce narzędziowej każdego profesjonalisty i majsterkowicza.

  www.tytan.com/pl/mocarny-zestaw/

Poprzedni

Panele laminowane z V-fugą. Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Panele laminowane z V-fugą. Co sprawia, że są tak wyjątkowe?
Następny
Okna PRIMO HST SKYMOTION MAX – nawet 10% więcej światła

Okna PRIMO HST SKYMOTION MAX – nawet 10% więcej światła