Panele laminowane z V-fugą. Co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Producent: SWISS KRONO
maj 2022
SWISS KRONO

Podłogi laminowane to rozwiązanie, z którym bardzo często spotkać można się w nowoczesnych wnętrzach. Trudno się temu dziwić — są one łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości, trwałe, odporne na uszkodzenia, dostępne w rozsądnym budżecie oraz atrakcyjne wizualnie. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się podłogi laminowane z tak zwaną V-fugą. Co to takiego? Jakie są zalety tego typu paneli?

SWISS KRONO

CZYM SĄ PANELE Z V-FUGĄ?

Mianem tym określa się zabieg frezowania 4 krawędzi, które po ułożeniu paneli mają kształt litery „V”. Podłoga tego typu do złudzenia przypomina tą wykonaną z naturalnego drewna, co sprawia, że prezentuje się bardzo efektownie. Co ważne, fazowana krawędź jest odpowiednio zabezpieczona farbą przed szkodliwymi czynnikami, zwłaszcza przed wilgocią.

SWISS KRONO

MONTAŻ PANELI Z V-FUGĄ – TO PROSTE!

Dużą zaletą podłóg laminowanych z V-fugą jest ich szybki, łatwy montaż. Spora część produktów tego typu wyposażona jest w nowoczesny zamek typu click, dzięki temu montaż można przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności korzystania z pomocy fachowców.
Doświadczenie użytkowników, którzy ułożyli je w swoich domach nie pozostawia wątpliwości, że był to dobry wybór. Podłogi SWISS KRONO z V-fugą występują w grubościach 8-12 mm. Efekt naturalnie wyglądającej podłogi zadowoli nawet najbardziej wymagających.

SWISS KRONO

EFEKTOWNE I ŁATWE W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI

Panele z V-fugą zrewolucjonizowały branżę laminatów podłogowych. Walory estetyczne tych paneli doskonale imitujących naturalne drewno nawiązują do wielowiekowej tradycji rzemiosła podłogowego. Wśród szerokiej gamy produktów SWISS KRONO znajdują się podłogi z V-fugą, która kolorystycznie kontrastuje z całym panelem, a także takie, w których V-fuga stanowi delikatne podkreślenie krawędzi, a jednocześnie jest spójna z wzorem i odcieniem podłogi.
Wielu klientów obawia się, że podłoga z V-fugą jest trudniejsza w utrzymaniu czystości niż zwykłe panele, bo w rowkach zbiera się brud. Warto zatem podkreślić, że ich niepokój jest nieuzasadniony. Laminat posiada powierzchnię zamkniętą, a zabezpieczona specjalistyczną farbą V-fuga chroni podłogę przez zniszczeniem i wilgocią.
Do konserwacji podłóg laminowanych z V-fugą można zatem użyć tych samych narzędzi i środków, co do paneli gładkich. Odkurzacz z nakładką szczotkową, lekko wilgotny mop płaski i płyn do konserwacji paneli laminowanych skutecznie usuną wszelkie zabrudzenia. Panele można też myć samą wodą, bez stosowania specjalistycznych środków chemicznych.

SWISS KRONO

DLACZEGO JESZCZE WARTO WYBRAĆ PANELE Z V-FUGĄ?

Warto co jakiś czas zmienić coś we wnętrzu. Odświeżając ściany czy podłogę, podnosi się wartość nieruchomości. Podłoga to podstawa dobrej aranżacji. Inwestując w nią, każdy chce, by wyglądała naturalnie i zachowała swoje właściwości przez wiele lat. Marzy się również szybki montaż paneli, łatwość utrzymania ich w czystości i przystępna cena. Podłoga z V-fugą spełni wszystkie te wymagania, stając się bazą nowoczesnej, a zarazem klasycznej aranżacji.

www.swisskrono.pl

Poprzedni

Ciepły montaż okien – sposób na rosnące koszty energii

Ciepły montaż okien – sposób na rosnące koszty energii
Następny
Duet mocarny TYTAN PROFESSIONAL KLEJ&USZCZELNIACZ – innowacyjna technologia klejenia i uszczelniania

Duet mocarny TYTAN PROFESSIONAL KLEJ&USZCZELNIACZ – innowacyjna technologia klejenia i uszczelniania