Bezpieczny i z wysokim IQ

Producent: HÖRMANN
sierpień 2017
HORMANN - bramy - drzwi - napędy

Bramy wjazdowe i garażowe, drzwi wejściowe i wewnętrzne oraz inne urządzenia połączone systemem dwukierunkowego sterowania radiowego BiSecur tworzą dom inteligentny. Ten opracowany przez firmę Hörmann system sprawia, że jest on też niezwykle bezpieczny.


PILOT, SMARTFON LUB TABLET 

Technologia BiSecur pozwala sterować urządzeniami domowymi oraz monitorować ich położenie nie tylko za pomocą pilota z każdego miejsca w zasięgu sieci domowej, ale także – dzięki specjalnej aplikacji BiSecur i bramce Gateway – za pomocą smartfona czy tabletu – z dowolnego miejsca na świecie.


INDYWIDUALNE SCENARIUSZE

Aplikacja BiSecur umożliwia tworzenie indywidualnych scenariuszy, co przydaje się w codziennych sytuacjach. Uruchomienie jednego przycisku umożliwia automatyczne wykonanie określonych operacji zawsze w tej samej kolejności, bez konieczności wydawania pojedynczych poleceń. Można wtedy np. otwierać lub zamykać równocześnie bramę garażową i wjazdową, sterować drzwiami wejściowymi i oświetleniem.


BEZPIECZNY SYSTEM

Napędy z radiowym sterowaniem radiowym BiSecur działają w technologii 128 bitów, która gwarantuje stuprocentowe zabezpieczenie sygnału przekazywanego z pilota do napędu i z napędu do pilota, maksymalną jego ochronę przed skopiowaniem przez złodzieja. Dzięki temu nikt niepowołany nie przechwyci kodu i nie dostanie się do naszego domu czy garażu.


INTELIGENTNE DRZWI WEWNĘTRZNE

Oferta firmy Hörmann umożliwia włączenie w system domu inteligentnego także drzwi wewnątrz domu. Aby poprawić jakość życia osób niepełnosprawnych i seniorów, sterowanie BiSecur zastosowano także w napędach do drzwi wewnętrznych PortaMatic. To umożliwia automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika lub wewnętrznego sterownika radiowego, a z odpowiednim wyposażeniem – co bardzo ważne – także odczyt położenia drzwi. 

Poprzedni

Nicolo 12b – nowość w ofercie drzwi stalowo-drewnianych

Nicolo 12b – nowość w ofercie drzwi stalowo-drewnianych
Następny
Tynk nowej generacji PCI  Multiputz® NoBio Z

Tynk nowej generacji PCI Multiputz® NoBio Z

123