Drewniane drzwi wewnętrzne

Producent: HORMANN
lipiec 2018
Drewniane drzwi wewnętrzne

Stylowy salon, przytulna sypialnia, elegancka kuchnia – wszędzie potrzebujemy odpowiednich drzwi. Wybór ułatwi bogata oferta drewnianych drzwi firmy Hörmann.
Producent oferuje je aż w pięciu liniach. Drzwi dla siebie znajdą miłośnicy klasycznych i awangardowych wzorów oraz wszyscy zwolennicy dobrego designu. Forniry z naturalnego drewna, lakierowane powierzchnie w różnych kolorach oraz szeroka paleta designerskich aplikacji, przeszkleń i ciekawych detali pozwolą wybrać drzwi z charakterem.

Nie do zdarcia

Drzwi muszą być także mocne. Drewniane drzwi wewnętrzne marki Hörmann mają bardzo solidną konstrukcję oraz niezniszczalną powierzchnię. Szczególnie odporne na wszelkie uszkodzenia, ścieranie i uderzenia są drzwi w okleinie Duradecor, która jest niemal tak wytrzymała jak laminowane blaty kuchenne. Wszelkie zabrudzenia z łatwością zmyjemy z niej nawet przy użyciu detergentów, bez obawy o utratę walorów estetycznych. Duradecor to także różnorodność powierzchni. Może ona mieć strukturę reliefową, która w dotyku pozwala poczuć np. rysunek drewnianych słojów na płycie drzwiowej. Ciekawie prezentuje się też idealnie gładka powierzchnia o wysokim połysku oraz ta w wersji matowej.

Drzwi na medal – Conceptline

Wiele możliwości aranżacji daje seria drzwi ConceptLine. Powierzchnię ultramatową, błyszczącą czy strukturalną łączyć możemy z kolorami białym, jasnoszarym lub antracytowym. Drzwi z powierzchnią Duradecor Ultramat w kolorze antracytu mogą służyć np. jako tablica kredowa w pokoju dziecka, nie zostają na niej bowiem odciski palców, ani inne zabrudzenia. Jest także bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Krawędzie skrzydła w tej okleinie są dodatkowo zabezpieczone i pozostają odporne na uderzenia, ścieranie i zarysowania. Drzwi ConceptLine otrzymały Złoty Medal MTP targów BUDMA 2018.

Poprzedni

4 problemy z balkonem, których możesz uniknąć, prościej niż myślisz!

4 problemy z balkonem, których możesz uniknąć, prościej niż myślisz!
Następny
Izolacja termiczna sufitów garaży

Izolacja termiczna sufitów garaży