Rozwozwój sieci PSB

lipiec 2018
Otwarcie Mrówki w Bytowie

BYTÓW (woj. pomorskie) – otwarcie marketu miało miejsce18.07.2018, – inwestorem jest firma SPUTNIK, – powierzchnia handlowa 2250 mkw. + duży ogród zewnętrzny 1900 mkw., – klientów obsługuje 35. osobowy zespół pracowników.

Letnia pogoda sprzyja inwestycjom, które w sieci PSB nie zwalniają tempa. W ciągu niespełna dwóch ostatnich miesięcy sieć Mrówek powiększyła się o kolejne 5 sklepów. Od początku roku powstało już 17 sklepów w całej Polsce i obecnie sieć liczy 285 placówek. Klienci następujących miejscowości mogą dokonywać zakupów produktów do domu i ogrodu, dostępnych spośród oferty kilkunastu tysięcy produktów, w nowo otwartych sklepach Mrówka w: Bytowie, Nakle, Pruszczu, Ustce i Więcborku. Z kolei 3 hurtownie z Bełchatowa, Mławy i Opola zostały przekształcone w nowoczesne placówki Profi, dedykowane przede wszystkim obsłudze firm wykonawczych. Tym samym ich ilość powiększyła się do 61 placówek w Polsce.
Otwarcie sklepu Mrówka jest doskonałą okazją do zorganizowania festynu dla lokalnej społeczności. Zapoznania klientów z ofertą. Imprezie towarzyszą liczne atrakcje, promocje, konkursy z cennymi nagrodami dla dorosłych i dla dzieci. Przedstawiciele dostawców Grupy PSB oraz przeszkoleni pracownicy sklepu doradzają i pomagają klientom w dokonywaniu zakupów.

Przedstawiamy nowo powstałe placówki sieci PSB.

Mrówki PSB - obiekty
Mrówki PSB - obiekty
Poprzedni

STALCO GARDEN - NARZĘDZIA OGRODOWE / SYSTEMY NAWADNIANIA

STALCO GARDEN - NARZĘDZIA OGRODOWE / SYSTEMY NAWADNIANIA
Następny
Działania integracyjne

Działania integracyjne