Działania integracyjne

lipiec 2018

W okresie letnim placówki sieci PSB, pomimo okresu urlopowego, aktywnie działają na swoich rynkach lokalnych. Integrują się ze społecznością lokalną poprzez organizowanie imprez urodzinowych, festynów, pikników, akcji charytatywnych, warsztatów, Dni Dziecka. Biorą też udział w targach regionalnych, podczas których prezentują swoją ofertę handlową. Okres wakacyjny sprzyja zwłaszcza remontom, pielęgnowaniu ogródka i dokonywaniu zakupów. Stąd jest to dobry okres do promowania oferty handlowej sieci PSB.
Poniżej przedstawiamy galerię zdjęciową z przykładowych działań z udziałem naszych partnerów Grupy PSB, w okresie maj-lipiec 2018 r. Łącznie w całej Polsce odbyło się ich kilkadziesiąt.

14 lipca 2018 r. obył się festyn z okazji 6. urodzin sklepu Mrówka w GÓRZE

14 lipca 2018 r. obył się festyn z okazji 6. urodzin sklepu Mrówka w GÓRZE. Klienci licznie przybyli do marketu w tym dniu, dzięki mocno rozreklamowanej imprezie w radiu, ulotkach, na billboardach. Obok licznych atrakcji, konkursów z nagrodami, poczęstunku, został zorganizowany konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Jestem przyjacielem Mrówki”.

Mrówka ZAWIERCIE zorganizowała dla dzieci warsztaty plastyczne w Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach, 13.07.2018 r.
Mrówka LUBLINIEC zorganizowała festyn urodzinowy 3.06.2018, podczas którego z okazji 4 urodzin, czekały na klientów liczne atrakcje. Imprezę uświetnił występ Janusza i Dominika Żyłka, Grzegorza Polaczek oraz kabaretu Smile.
2.06.2018 r. podczas festynu z okazji 13. urodzin marketu Mrówka BRZOZÓW odbyły się liczne konkursy z nagrodami, promocje oraz zabawy z animatorkami dla dzieci.
Market Mrówka w KOLNIE 2.06.2018 świętował 6 urodziny. Z tej okazji zostało przygotowanych mnóstwo ciekawych promocji, konkursów (nagroda główna – telewizor 55”, kosiarka spalinowa, tablet), upominków i dodatkowych atrakcji
Mrówka ZBĄSZYŃ z okazji 1 urodzin, podczas festynu 15.06.2018 r. przygotowała promocje i konkursy z nagrodami oraz na klientów czekał tort i potrawy z grilla.
1.06.2018 Mrówka MYŚLENICE po raz kolejny przyłączyła się do akcji z okazji Dnia Dziecka i odwiedziła chorych w szpitalu w Myślenicach.
Z okazji Dnia Dziecka w Mrówce OLKUSZ, 9.06.2018 r. odbyła się impreza z licznymi atrakcjami dla dzieci.
25 maja 2018 r. w świetlicy Szkoły Podstawowej w Rudnikach wspólnie z Mrówką RUDNIKI odbyły się warsztaty, podczas których dzieci wykonywały prezenty z okazji Dnia Matki. Dzieci otrzymały upominki.
9.06.2018 r. odbył się pierwszy urodzinowy festyn marketu Mrówka NOWA SÓL. Podczas którego przygotowano dla dzieci dmuchańce, rollery wodne, fotobudkę oraz wiele konkursów.
W dniu Dnia Dziecka Mrówka WRONKI przygotowała dla najmłodszych m.in. malowanie buziek, watę cukrową, dmuchany zamek oraz konkursy z nagrodami.
Mrówka BUSKO-ZDRÓJ zorganizowała 24 czerwca 2018 r. festyn pod hasłem „Powitanie lata z Mrówką”. Na klientów czekały konkursy z nagrodami oraz dla dzieci dmuchany zamek, trampoliny, wata cukrowa, lody oraz malowanie buzi.
Mrówka MALBORK i KWIDZYN uczestniczyła 16–17.06.2018 r. w Starym Polu w Żuławskich Targach Rolnych.
Poprzedni

Rozwozwój sieci PSB

Rozwozwój sieci PSB
Następny
Akcja „Wiosna z Mrówką”

Akcja „Wiosna z Mrówką”