VENTIKA NOWOŚCI serii KLIQ

Producent: VENTS
lipiec 2018
Wentylatory VENTICA
5 lat gwarancji
Wentylatory VENTICA

Seria akcesoriów wentylacyjnych VENTIKA, z wymiennymi dekoracyjnymi panelami pod wspólną nazwą KLIQ, powiększa się o kolejne wzory.
KLIQ PRINT i KLIQ FORM to kolekcja wentylatorów i kratek o płaskich dekoracyjnych panelach o subtelnej fakturze inspirowanej naturą. Sprawdzą się jako propozycje dla klientów ceniących sobie nowoczesny i oryginalny design. Te same wymienne płaskie panele dekoracyjne można zastosować zarówno w cichym i energooszczędnym wentylatorze łazienkowym, jak i nowatorskiej kratce wentylacyjnej (mocowanie na „kliknięcie”), dzięki czemu w całym mieszkaniu można uzyskać spójny styl akcesoriów. Wymienne fronty pozwalają również na zmianę koloru czy wzoru bez konieczności demontażu całej kratki czy wentylatora.
W ofercie dostępne są kratki o wymiarach montażowych 140 x 140 mm i wentylatory o średnicy 100 mm. Wszystkie wentylatory serii KLIQ wyposażone są w silnik na łożyskach kulowych, pozwalający na ciągłą, nieprzerwaną pracę. Charakteryzuje je bardzo cicha praca [25 dB/(A) ~3 m] oraz niskie zużycie energii [7,5 W]. Objęte są 5-letnią gwarancją producenta.
Właścicielem marki jest VENTS GROUP sp. z o.o. dostawca Grupy PSB od 2001 r.

Poprzedni

Flagowe okna dachowe VELUX GLU teraz z klamką na dole

Flagowe okna dachowe VELUX GLU teraz z klamką na dole
Następny
Przychody Grupy PSB w I półroczu 2018

Przychody Grupy PSB w I półroczu 2018