Modne i mocne drzwi wewnętrzne - Drewniane drzwi wewnętrzne CONCEPTO DESIGLINE

Producent: HORMANN
lipiec 2019

Drzwi wewnętrzne o powierzchni przypominającej strukturę lnu oraz w modnym kolorze taupe – między innymi takie propozycje zawiera nowa seria drewnianych drzwi wewnętrznych firmy Hörmann. Concepto DesignLine składa się z wielu rozmaitych wzorów, które dobrze podkreślą nowoczesny charakter wnętrza.

HORMANN - Drewniane drzwi wewnętrzne CONCEPTO DESIGLINE

KONCEPCJA 4 x 4

W ramach koncepcji 4 x 4 do wyboru są cztery różne rodzaje powierzchni i cztery różne kolory, które można dowolnie łączyć.
To pozwala na zaaranżowanie i wykończenie wnętrza domu zgodnie z indywidualnym stylem. Powierzchnia ultramatowa, błyszcząca, strukturalna czy o wzorze lnu w połączeniu z kolorami: białym, antracytowym, szarym lub taupe dadzą odmienny efekt estetyczny. Elegancko zaprezentuje się wnętrze z wszystkimi drzwiami w jednakowym wzornictwie, intrygująco – gdy zdecydujemy się na zestawienie różnych powierzchni i kolorów.

WIĘCEJ ŚWIATŁA W POKOJACH

Jeszcze ciekawszy efekt możemy osiągnąć łącząc drewniane drzwi z serii Concepto DesignLine ze szklanymi drzwiami o identycznym wyglądzie. Szklana tafla drzwi może mieć strukturę łupka lub lnu i może bardzo dobrze komponować się z drewnianymi drzwiami wewnętrznymi w tym samym pomieszczeniu.

HORMANN - Drewniane drzwi wewnętrzne CONCEPTO DESIGLINE

DURADECOR – DRZWI WYJĄTKOWO TRWAŁE

Wszystkie cztery rodzaje wykończenia drewnianych drzwi wewnętrznych z serii Concepto DesignLine charakteryzuje duża trwałość i wytrzymałość. Te z powłoką ultramatową, w strukturze łupka czy lnu oferowane są z wyjątkowo odporną na uderzenia, ścieranie i zarysowania powierzchnią Duradecor.

Dzięki temu długo zachowują piękny wygląd. Na ultramatowej powierzchni – dzięki jej specjalnym właściwościom – nie pozostają nawet ślady odcisków palców. Niemal tak samo dużą odpornością jak powierzchnia Duradecor, charakteryzuje się błyszcząca powierzchnia Gloss z powłoką z utwardzonego szkła akrylowego.

HORMANN - Drewniane drzwi wewnętrzne CONCEPTO DESIGLINE
Poprzedni

Profesjonalne produkty RUBI dla glazurników

Profesjonalne produkty RUBI dla glazurników
Następny
Jak przygotować ścianę pod nakładanie gładzi?

Jak przygotować ścianę pod nakładanie gładzi?