Nietypowe rozwiązania ościeżnic i drzwi skośnych

Producent: VIVENTO
lipiec 2019
VIVENTO - Nietypowe rozwiązania ościeżnic i drzwi skośnych

Remonty, zmiany w projektach niejednokrotnie wiążą się z problemami i z dopasowaniem do wizji inwestora, architekta. Na szczęście na rynku dostępnych jest coraz więcej produktów i rozwiązań, ułatwiających remont lokali budowanych „na oko” – w czasach, kiedy normy były kwestią umowną. Poniżej prezentuje dwa nietypowe rozwiązania. 

ZABUDOWA OŚCIEŻNICY STALOWEJ ZOS

Dzięki Zabudowie Ościeżnicy Stalowej ZOS nie ma potrzeby demontażu starej, stalowej ościeżnicy, głęboko zatopionej w ścianie działowej, wystarczy tylko ją zabudować. Zabudowa Ościeżnicy Stalowej ZOS daje gwarancję doskonałego efektu w ciągu zaledwie jednej godziny. Z ZOS-em bez problemu można zmienić kierunek otwierania drzwi, miejsce ich osadzenia, a nawet – dzięki specjalnej konstrukcji – zamontować stare skrzydło. Dzięki opatentowanej technologii światło przejścia zmniejszy się zaledwie o 3 cm, uwzględniając krzywiznę starej stalowej ościeżnicy do 6 mm. Gdy odchylenia są jeszcze większe, w Vivento zostaną dopasowane ZOS-em do wymaganych potrzeb. Koniec z kurzem kutego betonu.

VIVENTO - Nietypowe rozwiązania ościeżnic i drzwi skośnych


DRZWI SKOŚNE

Skosy to bolączka meblarzy, płytkarzy, hydraulików, elektryków… można śmiało powiedzieć, że większości fachowców, pracujących w branży budowlanej. A jednak drzwi skośne często są jedynym rozwiązaniem, zapewniającym wygodne przejście we wnętrzach ze skosami.
Na rynku dostępnych jest wiele drzwi skośnych o konstrukcji płytowej, ale na dynamicznym rynku są one wypierane przez drzwi ramowe. Dlatego w Vivento zostały opracowane skośne drzwi ramowe. Zaawansowana konstrukcja pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami drzwi ramowych, z łatwością wpasowując się w stylistykę zamontowanej stolarki. W Vivento każde drzwi mogą stać się skośnymi, dla większej wygody i estetyki wnętrza.

Poprzedni

Zrób sobie przerwę – twój wałek będzie na ciebie czekał!

Zrób sobie przerwę – twój wałek będzie na ciebie czekał!
Następny
Gładź polimerowa i klej z funkcją hydroizolacji – nowości ATLAS

Gładź polimerowa i klej z funkcją hydroizolacji – nowości ATLAS