Profesjonalne produkty RUBI dla glazurników

Producent: RUBI
lipiec 2019

Taras, balkon i loggia to często przedłużenie salonu, do ich wykończenia często używane są płytki ceramiczne zarówno o wysokich walorach estetycznych, jak i odporne na uszkodzenia fizyczne i warunki atmosferyczne. Bardzo często jest to twardy i gruby gres, który wymaga użycia przez wykonawcę odpowiedniego sprzętu. Naprzeciw takim wymaganiom wychodzi bogata oferta profesjonalnych produktów dla glazurników hiszpańskiej firmy RUBI.

RUBI - Przecinarki ręczne serii TZ

Przecinarki ręczne serii TZ to całkowicie nowe działo inżynierów Rubi w dziedzinie przecinarek z nigdy wcześniej niespotykaną mocą łamacza – 1500 kG. Przecinarka ta dzięki temu idealnie nadaje się do cięcia najtwardszych materiałów o grubości do 20 mm. Połączenie nowoczesnych materiałów oraz innowacyjnego projektu czyni model TZ najbardziej zaawansowaną przecinarkę ręczną dostępną na rynku. Dzięki opatentowanemu projektowi nowej głowicy tnącej oraz zastosowaniu łożysk tocznych gwarantowane jest idealnie gładkie i dokładne nacinanie. Dostępne są 4 różne wersje długości modelu TZ: 850, 1020, 1300 oraz 1550.

RUBI - Przecinarki ręczne serii TX-MAX


Przecinarki ręczne serii TX-MAX to nowość
w gamie przecinarek profesjonalnych RUBI. Jest ona przeznaczona do intensywnego cięcia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych. Duża siła łamacza do 1200 kG pozwala przecinarkom TX-MAX również na doskonałe cięcie najtwardszych gresów. Ogromnym atutem tej przecinarki są prowadnice o średnicy 30 mm. Mechanizm łamacza umożliwia pracę jedną ręką, ułatwiając blokowanie i odblokowywanie stopy łamacza za pomocą zapadki i systemu spustowego. Nowością jest również zastosowanie plastikowej nakładki na stopkę łamacza, zapobiegającej uszkodzeniu lub zabrudzeniu jasnych lub łatwych do zarysowania powierzchni np. białej polerowanej porcelany. W przypadku tej przecinarki do wybory mamy trzy modele: 710, 1020 oraz najdłuższy 1250.

RUBI - Przecinarki ręczne z serii TP-S


Przecinarki ręczne z serii TP-S
w wersji profesjonalnej przecinarki jednoprowadnicowej – TP-S. Pojedyncza odporna na zużycie prowadnica zapewnia niespotykaną trwałość narzędzia.
Ergonomiczna rączka z łamaczem o sile nacisku do 1000 kG pozwala na szybkie cięcie i łamanie płytek o grubości 5–20 mm. Przecinarka TP-S jest niezwykle łatwa w obsłudze, bardzo trwała i równocześnie stosunkowo lekka. W serii TP-S występują cztery modele: 66, 75, 102 oraz najdłuższa 125.

RUBI - Przecinarki ręczne z serii HIT-NPrzecinarki ręczne z serii HIT-N
to prosty lecz niezwykle wydajny model, który dzięki głowicy przesuwnej na łożyskach tocznych jest wytrzymałym i precyzyjnym narzędziem do wymagających prac z płytkami ceramicznymi dużego formatu. Mechanizm łamacza o sile do 800 kG wyposażony jest w rewolucyjny system RUBI MAGNET, który umożliwia blokowanie i odblokowywanie stopki łamacza, tak aby naciąć i rozdzielić płytkę tylko jedną ręką. Przecinarka HIT-N występuje w dwóch modelach: 850 i 1200.


Pozostałe produkty RUBI przeznaczone do prac przy wykończaniu tarasów i balkonów to:
+ przecinarki elektryczne do cięcia wszelkich materiałów ceramicznych oraz kamieni naturalnych, granitów, marmurów oraz do cięć łamanych, pod kątem 45 stopni, czy w środku materiału:
+ tarcze diamentowe do cięcia na sucho lub na mokro,
+ koronki diamentowe do wiercenia na sucho przy użyciu szlifierki oraz na mokro przy użyciu wiertarki,
+ mieszarki elektryczne z zasilaniem sieciowym lub akumulatorowym,
+ systemy poziomowania płytek, którego głównym zadaniem jest zapewnienie idealnie równej powierzchni i jednocześnie skrócenie czasu układania,
+ akcesoria i narzędzia ręczne do układania płytek – pace, kielnie, pace gumowe do fugowania, zacieraczki, szpachelki oraz skrobaki.

Poprzedni

Gładź polimerowa i klej z funkcją hydroizolacji – nowości ATLAS

Gładź polimerowa i klej z funkcją hydroizolacji – nowości ATLAS
Następny
Modne i mocne drzwi wewnętrzne - Drewniane drzwi wewnętrzne CONCEPTO DESIGLINE

Modne i mocne drzwi wewnętrzne - Drewniane drzwi wewnętrzne CONCEPTO DESIGLINE